Potokowa Residence II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez M3 Invest

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39-45
Ceny od: 6 900 zł brutto/m2
Potokowa Residence II

7 zdjęć

Potokowa Residence II
Potokowa Residence II
Potokowa Residence II
Potokowa Residence II

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Potokowa Residence II dostępnych jest 11 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Potokowa Residence II logo

Sięgnij po więcej

Zgiełk miasta męczy i nie pozwala odpocząć po całym dniu spędzonym w pracy? Poszukujesz miejsca gdzie Twoi najbliżsi będą mogli bezpiecznie wypocząć w ogrodzie? Życzliwi sąsiedzi, dogodne życie... Potokowa Residence II to odpowiedź na potrzebę komfortu, bezpieczeństwa i prywatności. II etap awangardowego projektu Potokowa Residence został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Kolejny etap kultowych domów w zabudowie szeregowej grupy M3 Invest powstaje w północno – zachodniej części Wrocławia - na Maślicach przy zbiegu ul. Potokowej i Ślęzoujście – jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia – miejscu gdzie historia łączy się ze współczesnością.

Potokowa Residence II integruje awangardową architekturę z prestiżem luksusowych domów szeregowych. Na całą inwestycję złożą się 22 lokale, które zostały opracowane ze staranną dbałością o każdy detal, które mają zapewnić unikatową atmosferę jej mieszkańcom. Starannie dobrane, innowacyjne technologie są gwarancją wysokiego poziomu jakości życia. Przejrzystość formy oraz unikatowy design czynią, że osiedle Potokowa Residence jest ikoną stylu oraz esencją dobrego smaku.

Domy w których chce się żyć!

Położona w zielonej części Maślic – Potokowa Residence II, to cichy azyl powstały jako znamienite miejsce dla rodzinnego życia. Intymna, niska zabudowa, bliskość terenów zielonych oraz rzeki Odry tworzą wyjątkową przystań do życia, z zachowaniem wszelkich walorów związanych z miejską lokalizacją. Potokowa Residence II to 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej ok 140 m2. Własny ogród to niezwykle ważna część domu – spokojne śniadania na tarasie, rodzinne grille, czy odpoczynek na hamaku w otoczeniu zieleni, to tylko część pomysłów na wykorzystanie przydomowego ogrodu. To własny, intymny kawałek natury na wyciągnięcie ręki. Domy szeregowe cechują niezwykle przemyślane oraz funkcjonalne układy pomieszczeń, które zapewniają przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz swobodę aranżacji.

Inwestycja Potokowa Residence II znajduje się na Maślicach, ul. Potokowa 39-45 (8.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera M3 Invest.

Inwestycja Potokowa Residence II jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Potokowa Residence II pozostało na sprzedaż 11 nowych domów o powierzchniach od 138 do 139 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni od 138 do 139 m2 (11 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M3 Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• Elektryczne rolety zewnętrzne. • Ogrzewanie podłogowe. • Instalacja klimatyzacji, alarmowa oraz monitoringu. • System smart home. • System odzyskiwania wody deszczowej. • Tarasy wykończone deską kompozytową.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 11 domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 138 do 139 m².
Ceny domów:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
opłata rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potokowa Residence II w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2021
Data aktualizacji: 07.05.2021
Potokowa Residence II logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Popowicka 28 (I piętro) 54-234 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: