KarLOVEice

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM3 Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sołtysowicka 21C(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 050 netto/m2
  Sołtysowicka 21C
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 106
  Powierzchnia: 18 - 43 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 106 ofert
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Potockiego 25(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia)
  Potockiego 25
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 29 - 120 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Wrocław Investment
 • Osiedle Meteos(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, Al. Poprzeczna 53,55 (4.9 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Meteos
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 47 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  ComoDomo

Opis Inwestycji

KarLOVEice

Wyobrażasz sobie, że mógłbyś cieszyć się spokojem w samym centrum miasta? Może chcesz by Twoje miejsce utożsamiało się z wygodą porównywalną do mieszkania w domku poza miastem? Grupa M3 Invest proponuje ekskluzywne mieszkania o pow. 29-70 m2 w prestiżowej dzielnicy z przestronnymi tarasami oraz własnymi ogrodami, w których zrelaksujesz się po ciężkim dniu i dostrzeżesz walory miejsca, w którym jesteś.Zastanawiasz się, nietuzinkowa inwestycja ale chcę więcej. Wysoko dźwiękoszczelna stolarka okienna, antywyważeniowe drewniane drzwi, cichobieżna winda, najnowsze systemy zabezpieczeń gwarantujące wysoką jakość i bezpieczeństwo to tylko nieliczne detale intrygujących mieszkań przy ul. Przesmyckiego we Wrocławiu.Nie zapomnij o eksploatacji nieruchomości. Czy musi być kosztowna? Niekoniecznie. Zadbaliśmy o ważny element związany z racjonalną gospodarką mediami. Zasilanie nieruchomości z sieci ciepłowniczej miejskiej pozwoli zaoszczędzone środki finansowe zainwestować w inne dobra.Czy chciałbyś czuć się w Twoim mieszkaniu swobodnie nie martwiąc się obecnością osiedli mieszkaniowych wokół Ciebie? Trafiłeś znakomicie. Kameralna zabudowa jednorodzinna, w otoczeniu inwestycji KarLOVEice zapewni niespotykany komfort mieszkania a nowi mieszkańcy w pełni docenią ciszę i spokój w samym centrum miasta. Nie marnuj cennego czasu na wyszukiwanie ofert z nieruchomościami w zabudowie wielkogabarytowej. Prawdopodobnie nie spełnią Twoich oczekiwań.Wybierz zjawiskowe KarLOVEice. Postaw na wygodę i wysoki standard. Odpoczywaj, relaksuj się i korzystaj z przestrzeni zielonych oraz rewelacyjnego komfortu, który oferujemy w 35 pakietach mieszkaniowych. Już w I kw. 2020r. możesz stać się mieszkańcem KarLOVEice.

Inwestycja KarLOVEice znajduje się na Karłowicach, ul. Przesmyckiego 36 (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera M3 Invest.

Inwestycja KarLOVEice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji KarLOVEice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M3 Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
możliwość wykończenia pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (21).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc): oraz - Garaże naziemne zamykane – ilość 4.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji KarLOVEice

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji KarLOVEice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji KarLOVEice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czajkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KarLOVEice znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 5 w odległości 60 m, Punkt Przedszkolny Dziarskie Smyki 2 w odległości 90 m, Przedszkole Publiczne Wysepka w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji KarLOVEice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KarLOVEice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Kaufland, w odległości 140 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 150 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KarLOVEice w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Wrocław Squash Club, w odległości 260 m znajduje się Ścianka wspinaczkowa Fpinka.pl.

Data publikacji: 09.08.2018

Data aktualizacji: 14.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie