KarLOVEice

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM3 Invest

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji KarLOVEice dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M4
3
63,18 m²
Parter

Oferty specjalne

  • Promocja

    Ostatnie mieszkanie w promocyjnej cenie!

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

KarLOVEice

Wyobrażasz sobie, że mógłbyś cieszyć się spokojem w samym centrum miasta? Może chcesz by Twoje miejsce utożsamiało się z wygodą porównywalną do mieszkania w domku poza miastem? Grupa M3 Invest proponuje ekskluzywne mieszkania o pow. 29-70 m2 w prestiżowej dzielnicy z przestronnymi tarasami oraz własnymi ogrodami, w których zrelaksujesz się po ciężkim dniu i dostrzeżesz walory miejsca, w którym jesteś.Zastanawiasz się, nietuzinkowa inwestycja ale chcę więcej. Wysoko dźwiękoszczelna stolarka okienna, antywyważeniowe drewniane drzwi, cichobieżna winda, najnowsze systemy zabezpieczeń gwarantujące wysoką jakość i bezpieczeństwo to tylko nieliczne detale intrygujących mieszkań przy ul. Przesmyckiego we Wrocławiu.Nie zapomnij o eksploatacji nieruchomości. Czy musi być kosztowna? Niekoniecznie. Zadbaliśmy o ważny element związany z racjonalną gospodarką mediami. Zasilanie nieruchomości z sieci ciepłowniczej miejskiej pozwoli zaoszczędzone środki finansowe zainwestować w inne dobra.Czy chciałbyś czuć się w Twoim mieszkaniu swobodnie nie martwiąc się obecnością osiedli mieszkaniowych wokół Ciebie? Trafiłeś znakomicie. Kameralna zabudowa jednorodzinna, w otoczeniu inwestycji KarLOVEice zapewni niespotykany komfort mieszkania a nowi mieszkańcy w pełni docenią ciszę i spokój w samym centrum miasta. Nie marnuj cennego czasu na wyszukiwanie ofert z nieruchomościami w zabudowie wielkogabarytowej. Prawdopodobnie nie spełnią Twoich oczekiwań.Wybierz zjawiskowe KarLOVEice. Postaw na wygodę i wysoki standard. Odpoczywaj, relaksuj się i korzystaj z przestrzeni zielonych oraz rewelacyjnego komfortu, który oferujemy w 35 pakietach mieszkaniowych. Już w I kw. 2020r. możesz stać się mieszkańcem KarLOVEice.

Inwestycja KarLOVEice znajduje się na Karłowicach, ul. Przesmyckiego 36 (3.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera M3 Invest.

Inwestycja KarLOVEice jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji KarLOVEice pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M3 Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
możliwość wykończenia pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada (21).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc): oraz - Garaże naziemne zamykane – ilość 4.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:opłata rezerwacyjna 5% wartości.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji KarLOVEice

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 150 metrów od inwestycji KarLOVEice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Czajkowskiego (23715).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji KarLOVEice znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedeszkole Integracyjne Nr 68 w odległości 400m, Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu Wydział Sportu w odległości 450m, Gimnazjum nr 24 we Wrocławiu w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, w odległości 650 m znajduje się Amicus. Apteka, w odległości 800 m znajduje się Psie Pole Sp. z o.o. Zakład opieki zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 31, w odległości 250 m znajduje się Chili, w odległości 500 m znajduje się Pizzeria Pod Strusiem.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Klub Sportowy Baseball, w odległości 1150 m znajduje się Robson. Kościuk R., w odległości 1200 m znajduje się WKK. Klub sportowy.

Data publikacji: 09.08.2018

Data aktualizacji: 15.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie