Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

M-DOM Stefan Płachtij logo

M-DOM Stefan Płachtij

Gniezno, ul. Czarnieckiego 1j
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Deweloperska M-DOM Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą, której działalność polega na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się wznoszeniem inwestycji - projektowaniem i wybudowaniem od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali Naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością. Dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonym stałym biurem architektonicznym, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Zależy Nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszych lokalizacjach miasta Gniezna.

Mamy również na uwadze przede wszystkim zapewnienie naszym klientom komfortu dzięki pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym realizowanym z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o własnym mieszkaniu w przyjaznym i pięknym budynku, w którym mieszkańcy tworzą małą wspólnotę.

Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

M-DOM Stefan Płachtij logo
M-DOM Stefan Płachtij
Gniezno, ul. Czarnieckiego 1j
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023