Willa Tymiankowa Budynek A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tymiankowa, oferowane bezpośrednio przez

LM Lemar Developer Sp. z o.o.

bydgoski, Osielsko, ul. Tymiankowa 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Tymiankowa Budynek AWilla Tymiankowa Budynek A

7 zdjęć

Willa Tymiankowa Budynek A
Willa Tymiankowa Budynek A
Willa Tymiankowa Budynek A
Willa Tymiankowa Budynek A

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokalizacja i architektura tego osiedla spodoba się tym, którzy pragną uciec od zgiełku zatłoczonego miasta i zamieszkać bliżej natury. Dla których wysoka jakość i komfort mieszkania mają znaczenie.

Osielsko jest jedną z najdynamiczniejszych gmin w Polsce, sąsiadującą od północy z Bydgoszczą. Jest miejscem urokliwym, zielonym i spokojnym. Osiedle „Willa Tymiankowa” znajduje się w odległości kilku metrów od lasu i terenów zielonych, idealnych do wycieczek pieszych i rowerowych. W okolicy jest wciąż powiększający swoje atrakcje Leśny Park Kultury i Wypoczynku – Myślęcinek.

Na przeciwko osiedla „Willa Tymiankowa” powstaje przychodnia lekarska, a w pobliżu są sklepy i urząd gminy. Na terenie gminy Osielsko znajdują się również szkoły, przedszkola publiczne i prywatne.

Architektura tego miejsca pozwala poczuć się w zgodzie z naturą. Jest nowoczesna, a jednocześnie daje uczucie ciepła. Przestronne tarasy i sąsiedztwo lasu to zapewne kolejne zalety tego miejsca. Osiedle położone jest niedaleko głównej drogi prowadzącej z Gdańska do Bydgoszczy, co zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta.

Willa Tymiankowa zajmuje ogrodzony i monitorowany teren z dwoma budynkami mieszkalnymi, podziemnymi miejscami parkingowymi i placem zabaw oraz dużą ilością zieleni. Budynki o ciekawej architekturze są zbudowane z cegły ceramicznej. Wykończenie z zastosowaniem szlachetnych materiałów np. balustrady ze stali nierdzewnej, a w klatkach schodowych na posadzkach granit.

We wszystkich klatkach zainstalowane są windy osobowe, mimo tego, że budynek jest dwukondygnaycjny. Dla każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe w parkingu pod budynkiem lub na parkingu przy budynkach .

Łączna Ilość mieszkań w dwóch budynkach to 46 lokali mieszkalnych, w budynku A jest 17 mieszkań, w budynku B, 29 mieszkań. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od ponad 33 m2 do 119 m2. Każde mieszkanie ma wyjście na balkon lub duży taras o pow. od 15 m2 do 80 m2. Również do każdego mieszkania przewidziany jest schowek lokatorski (tzw. komórka lokatorska).

Inwestycja Willa Tymiankowa Budynek A znajduje się w Osielsku, ul. Tymiankowa 2 (0.4 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez LM Lemar Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Tymiankowa Budynek A została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LM Lemar Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 189 metrów od inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 536 m, przedszkole w odległości 560 m, szkoła w odległości 635 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ESKULAP w odległości 31 m, Szpital ESKULAP w odległości 62 m, Centrum rechabilitacji w odległości 108 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tymiankowa Budynek A w odległości 644 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: