Oaza Bandurskiego

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lifebox Construction

wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego
Ceny od: 4 845 zł brutto/m2
Oaza Bandurskiego

6 zdjęć

Oaza Bandurskiego
Oaza Bandurskiego
Oaza Bandurskiego
Oaza Bandurskiego

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Oaza Bandurskiego dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Zapach kawy o poranku we własnym ogrodzie, spacer nad pobliską rzeka wieczorem po pracy, przestrzeń,w której znajdzie się miejsce na wszystkie niezbedne dla Ciebie rzeczy to Twoje marzenia? Jeśli tak, to nasze apartamenty są odpowiedzią na Twoje pragnienia.

Tempo wielkomiejskiego życia będzie bardziej przyjemne, gdy znajdziemy zaciszne, spokojne miejsce do życia i odpoczynku, które jednocześnie nie oddali nas zbyt mocno od naszej pracy, przyjaciół oraz wszystkich ważnych dla nas miejsc. Nasz dom umożliwi Ci odpoczynek po pracy, realizowanie swoich pasji, prace zdalną czy zakładanie rodziny. O czymkolwiek marzysz – Oaza Bandurskiego zapewni Ci bezpieczne i przytulne miejsce, w którym będziesz mógł tworzyć to, na czym najbardziej Ci zależy.

Nowoczesny design

DOM O POWIERZCHNI 144 M2

Kameralne osiedle Oaza Bandurskiego to inwestycja z myślą o ludziach młodych i kreatywnych, posiadających wyczucie stylu, którzy potrzebują własnej przestrzeni. Domy budowane są w duchu nowoczesnego designu, ale z nawiązaniem do ponadczasowych kształtów.

Kawałek własnej oazy o powierzchni 144 m2 to jasny, przestronny dom jednorodzinny, ogrzewany gazowo w zabudowie bliźniaczej wraz z ogrodzonym ogrodem. Układ 6 domów w 3 segmentach to rozwiązanie, które zapewni kameralną atmosferę, wystarczającą przestrzeń oraz spokój. Na Twoje życzenie możemy rozbudować taras, który umożliwi śniadanie w ogrodzie lub prace na wolnym powietrzu.

Inwestycja Oaza Bandurskiego znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego (1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Lifebox Construction.

Inwestycja Oaza Bandurskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Oaza Bandurskiego pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchni 144 metrów kwadratowych w cenie od 699 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 144 m2 w cenie od 699 000 zł (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lifebox Construction nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Wykończenie do wyboru Inwestycja umożliwia Ci wybór wykończenia, co jest niezwykle ważne przy urządzaniu domu – masz pełen wpływ na ostateczny wygląd swojej nowej nieruchomości. Dzięki temu możesz zarówno samodzielnie wykończyć swój nowy dom oraz zając się jego pełna aranżacja lub zdać się na nasza pomoc w tym zakresie i wybrać wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
144 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 699 000 do 760 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 845 do 5 268 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy osiedla znajdują się wszystkie niezbędne w codziennym życiu miejsca – sklepy, urzędy, poczta, szkoła, przedszkole, żłobek oraz kościół. Położenie tuz pod Warszawa umożliwia szybki dojazd do pracy, szkoły, na zakupy oraz każde potrzebne miejsce. Jest to przyjemna i zielona okolica, odpowiednia dla kogoś, kto po pracy potrzebuje ciszy oraz kameralnej atmosfery. Atrakcyjne życie wielkiego miasta pozostanie w zasięgu ręki, a oprócz tego można zyskać własne miejsce w zacisznej, spokojnej okolicy.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza Bandurskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Oaza Bandurskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bandurskiego I 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Bandurskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: AD ASTRA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA w odległości 240 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyje Nr 1 "Pluszowy Miś" w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Nr 16 "Pluszowy Miś" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oaza Bandurskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 370 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Esculap Sp. z o.o. w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza Bandurskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Bandurskiego w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Orlik 2012, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2020
Data aktualizacji: 29.03.2021
Lifebox Construction logo

Lifebox Construction

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Powązkowska 15, Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: