Leader House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jaracza, oferowane bezpośrednio przez

Leader Mieczysław Marciniak

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Jaracza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1022 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leader House

12 zdjęć

Leader House
Leader House
Leader House
Leader House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 295 do 314 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budynek LEADER HOUSE posiada bardzo mocną konstrukcję nośną żelbetową, o nośności 1000 kg/mkw,

Dach

Stropodach z warstwą izolacyjną od 30 do 45 cm, pokryty papą. Obróbki blacharskie wykonane z blachy tytan - cynk.

Elewacja

Elewacja w konwencji secesyjnej w połączeniu z nowoczesnymi elementami o podwyższonym standardzie, do których należą przede wszystkim szklane fasady parteru i pierwszego piętra z podkreślonymi filarami, odciętymi od wyższych kondygnacji wyraźnym gzymsem. Docieplenie wykonane ze skalnej wełny mineralnej o grubości od 15 do 20 cm, w technologii lekkiej mokrej.

Stolarka okienna

Okna trzyszybowe, brązowe wykonane z 6 komorowego PCV barwionego w masie – o dużej izolacyjności z systemem mikrowentylacji (nawiewniki).

Drzwi zewnętrzne

Aluminiowe, jako element fasady budynku.

Balkony

Balkony o powierzchni 14 mkw wyłożone płytkami ceramicznymi z balustradami ze stali nierdzewnej o wysokości 130 cm.

Posadzka

Posadzki cementowe (wzmocnione włókniną szklaną) o gr. 5 cm zatarte „na gotowo” wykonane na 5-cio cm podłożu izolacyjnym ze skalnej wełny mineralnej.

Ściany

Ściany osłonowe wykonano z Ytong H+H klasy I o wytrzymałości min. 5 Mpa/cm2 i grubości muru w stanie surowym 40 cm do wysokości V p., a powyżej grubości 36,5 cm. Ściany zewnętrzne docieplone są skalną wełną mineralną o grubości 15 cm, a filary – wełną mineralną o grubości 20 cm. Na to solidne docieplenie budynku została zamontowana, specjalnie zaprojektowana, elewacja w konwencji secesyjnej w połączeniu z nowoczesnymi elementami o podwyższonym standardzie, do których należą przede wszystkim szklane witryny parteru i pierwszego piętra z podkreślonymi filarami, odciętymi od wyższych kondygnacji wyraźnym gzymsem.

Sufity

Stropy żelbetowe wylewane, pokryte tynkiem maszynowym wykonanym z gipsu KNAUF Diamant MP 75.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne wykonane z blachy aluminiowej malowane proszkowo,

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne i progi balkonowe wykonane z marmuru i granitu.

Instalacje

Instalacje co, cwu, wod-kan, opomiarowane indywidualnie. Każdy lokal mieszkalny wyposażony został w przyłącze elektryczne 3 fazowe z licznikiem energii, instancję niskonapięciową (domofon, wspólny monitoring, telefon, telewizja kablowa, Internet),

Ogrzewanie

Ogrzewanie z sieci miejskiej. Grzejniki metalowe, wyposażone w zawory odcinające i głowice termostatyczne, w kuchni i łazience zainstalowano ogrzewanie podłogowe

Wentylacja

W mieszkaniach wykonano wentylację grawitacyjną, indywidualną dla każdego z pomieszczeń łazienek i kuchni z kanałami ceramicznymi, zapewniającą 1,5 krotną wymianę powietrza w ciągu godziny. Przewidziano możliwość indywidualnego zainstalowania dodatkowego wspomagania wentylacji wg potrzeb kupującego lokal.

Wyposażenie łazienki

Wykonane wszystkie przyłącza do pełnego wyposażenia łazienki.

Wyposażenie kuchni

Wykonane wszystkie przyłącza do pełnego wyposażenia kuchni.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: w cenie lokalu mieszkalnego jest komórka lokatorska oraz wykończony na gotowo 14 m2 balkon.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

LEADER HOUSE to dziewięciopiętrowy budynek znajdujący się przy ulicy Jaracza 72 A. Przeznaczony jest maksymalnie dla 26 rodzin, przez co stwarza komfortowe warunki zamieszkania. Zaprojektowano apartamenty o zróżnicowanej wielkości od 67 mkw do 118 mkw, każde z mieszkań posiada duży balkon o powierzchni 14 mkw. Budynek wyposażony jest w hol recepcyjny, klatkę schodową i nowoczesną cichobieżną windę, z bezstopniową regulacją szybkości, służącą do przewozu maksymalnie 16 osób, od poziomu piwnicy do IX piętra. Piwnica przeznaczona została na parking podziemny z monitorowanym dostępem wszystkich wyznaczonych 27 miejsc parkingowych oraz na komórki lokatorskie. Klatka schodowa od piwnicy do X piętra (technicznego) z maszynownią dźwigową, wykonana została w konstrukcji żelbetowej. Stopnie wyłożone są płytami granitowymi, zaś barierki wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Klatka schodowa jest bardzo przestronna, mocno naturalnie doświetlona oraz dodatkowo wyposażona w oświetlenie ewakuacyjne i system oddymiania awaryjnego. Cała część komunikacyjna łącznie z holem recepcyjnym wykonana jest w podwyższonym standardzie, wyłożona płytami granitowymi, ściany wykończono trawertynem. Budynek posiada szklano – aluminiową fasadę.

W każdym lokalu mieszkalnym zainstalowano domofon, zamontowane zostały drewniane drzwi wejściowe – antywłamaniowe i ognioodporne w klasie EI 30. W ciągach komunikacyjnych – w korytarzach od piwnicy do X piętra – zainstalowano wewnętrzną sieć hydrantów p. poż. Budynek nie posiada barier architektonicznych, jest energooszczędny i ekologiczny.

Teren jest ogrodzony i monitorowany. Przy budynku zaprojektowano teren zielony dla mieszkańców apartamentowca. .

Inwestycja Leader House znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Jaracza (2.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Leader Mieczysław Marciniak.

Inwestycja Leader House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leader House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Leader Mieczysław Marciniak przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie lokalu mieszkalnego jest komórka lokatorska oraz wykończony na gotowo 14 m2 balkon..

Lokalizacja inwestycji

LEADER HOUSE znajduje się, w ścisłym centrum miasta, niedaleko parków oraz innych terenów rekreacyjnych

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leader House?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leader House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 603 metrów od inwestycji Leader House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leader House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leader House znajduje się 75 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 220 w odległości 29 m, przedszkole w odległości 38 m, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi w odległości 68 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leader House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dermed Klinika Urody w odległości 112 m, Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Arkadiusz Błaszczyk w odległości 133 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 165 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leader House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 153 m znajduje się Społem, w odległości 261 m znajduje się Lidl, w odległości 273 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leader House w odległości 117 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: