Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 175 m² - numer Dom 2
Inwestycja:
Kasztanowa 28Deweloper:
KTC CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Inwestycja:
Kasztanowa 28Deweloper:
KTC CONSTRUCTION SP. Z O.O.Chorzów, ul. Kasztanowa 28
Chorzów, ul. Kasztanowa 28
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1248138/c4fbef.png)
:format(jpg)/offers/offer/18926/main_image/kasztanowa-28_4198ec.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1248138/c4fbef.png)
Termin oddania
4 kw. 2025
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
175 m²
Powierzchnie dodatkowe
Ogródek
Kuchnia
zamknięta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji
2 poziomy
Oznaczenie oferty
Dom 2
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne: garaż w bryle budynku oraz miejsce zewnętrzne na podjeździe
Garaże
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Chorzów Batory - 1795 m
Przystanek Tramwajowy - 1688 m
Przystanek Autobusowy - 230 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
7 kawiarni i restauracji, 21 sklepów, 20 obiektów sportowych, 2 placówki medyczne, 25 placówek edukacyjnych, 26 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.
Opis oferty
Nowy 4-pokojowy dom szeregowy na sprzedaż o powierzchni 175 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kasztanowa 28 w Chorzowie, ul. Kasztanowa 28 (4 km od centrum Chorzowa).
Inwestycja jest realizowana przez KTC CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Cała inwestycja składa się z 2 nowych domów.
Inwestycja Kasztanowa 28 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowy dom szeregowy o oznaczeniu Dom 2 stoi na działce o powierzchni 500 m², składa się z 2 kondygnacji bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.
W domu szeregowym numer Dom 2 znajdują się się 4 pokoje.
Do domu przynależy ogródek.
Dla przyszłych mieszkańców Kasztanowa 28 deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne
Opis Inwestycji
Tereny zielone
Kameralny budynek
Pow. dodatkowe
Na sprzedaż 2 domy w zabudowie szeregowej w Chorzowie Batorym przy ul. Kasztanowej 28:
- dom środkowy położny na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 400 m2. Powierzchnia domu wraz z garażem wynosi ok 175 m2. Dom w trakcie rozbudowy. Cena domu 1 159 000,00 brutto
- dom narożny położny na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 500 m2. Powierzchnia domu wraz z garażem wynosi ok 175 m2. Dom w trakcie budowy. Cena domu 1 240 000,00 brutto
O nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa: 175 m2
Powierzchnia działki: 400 m2
Liczba pokoi: 4/5 (3/4 sypialnie na piętrze, salon na parterze)
Łazienki: 2
Kuchnia: odrębna z oknem
Piwnica: pralnia, kotłownia, duże pomieszczenie rekreacyjno-magazynowe (wszystkie pomieszczenia z oknem)
Garaż: duży jednostanowiskowy o wymiarach 7,7 x 3,1
Ogrzewanie: gazowe - kocioł dwufunkcyjny z zasobnikiem na c.w.u. (200L)
Stan techniczny: do zamieszkania po kapitalnym remoncie
Informacje dodatkowe:
Duży zagospodarowany ogród
Spokojna okolica idealna dla rodzin z dziećmi
Dom znajduje się w inwestycji Kasztanowa 28, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobny nowy dom.
Kup ten dom na kredyt
Symulacja miesięcznej raty kredytowej
Wkład własny
Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości
%
zł
Okres kredytowania
Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania
Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.
Twoja miesięczna rata kredytu
- zł
Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych