Raciborskiego 17

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KSA Inwestycje Sp. z o.o.

Kielce, ul. Raciborskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 391 ofert w najbliższej okolicy!

Raciborskiego 17

11 zdjęć

Raciborskiego 17
Raciborskiego 17
Raciborskiego 17
Raciborskiego 17

Najbliższe inwestycje

 • Permska Budynek nr 2
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

 • Permska Budynek nr 1
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

 • Permska
  od: 4 990 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Raciborskiego 17 logo

Inwestycja Raciborskiego 17 to wielorodzinny budynek mieszkalny z częścią usługową w parterze i wielostanowiskowym garażem podziemnym usytuowany w południowo-zachodniej części osiedla Ślichowice.

Inwestycja Raciborskiego 17 zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowano w niej 49 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 do 70 m2 rozmieszczonych na czterech kondygnacjach budynku.

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów – kamień elewacyjny, lamele drewnopodobne, szklane balustrady, mrozoodporne płytki gresowe na balkonach i tarasach to tylko kilka z nich.

Dbamy o każdy detal w czasie budowy.

Raciborskiego17 jest projektem skierowanym do ludzi, którzy szukają spokoju i komfortu w miejscu swojego zamieszkania.

Niewątpliwym atutem inwestycji są duże tarasy przynależne do mieszkań na I piętrze położone na zielonym dachu lokali usługowych. Ponadto każde mieszkanie na pozostałych piętrach zostało wyposażone w taras, balkon lub loggie. Dla wygody mieszkańców komórki lokatorskie będą znajdować się w garażu podziemnym oraz na każdym z pięter. W budynku zostaną zamontowane dwie windy cichobieżne, ułatwiające komunikację między poszczególnymi piętrami i garażem podziemnym.

Inwestycja Raciborskiego 17 znajduje się w Kielcach, ul. Raciborskiego 17 (4.2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera KSA Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Raciborskiego 17 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Raciborskiego 17 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KSA Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (44)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do pełnej infrastruktury w tym: szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy osiedlowe oraz bezpośrednia bliskość centrów handlowych w tym m.in. Pasaż Świętokrzyski. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe łączące z centrum i z większością kieleckich osiedli.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Raciborskiego 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Raciborskiego 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malików.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Specjalna „Akademia Życia” w odległości 430 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy „Akademia Życia” w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Raciborskiego 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 w odległości 410 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2020
Data aktualizacji: 01.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: