Raciborskiego 17

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Raciborskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Raciborskiego 17

11 zdjęć

Raciborskiego 17
Raciborskiego 17
Raciborskiego 17
Raciborskiego 17

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (44)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Raciborskiego 17 logo

Inwestycja Raciborskiego 17 to wielorodzinny budynek mieszkalny z częścią usługową w parterze i wielostanowiskowym garażem podziemnym usytuowany w południowo-zachodniej części osiedla Ślichowice.

Inwestycja Raciborskiego 17 zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowano w niej 49 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 do 70 m2 rozmieszczonych na czterech kondygnacjach budynku.

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów – kamień elewacyjny, lamele drewnopodobne, szklane balustrady, mrozoodporne płytki gresowe na balkonach i tarasach to tylko kilka z nich.

Dbamy o każdy detal w czasie budowy.

Raciborskiego17 jest projektem skierowanym do ludzi, którzy szukają spokoju i komfortu w miejscu swojego zamieszkania.

Niewątpliwym atutem inwestycji są duże tarasy przynależne do mieszkań na I piętrze położone na zielonym dachu lokali usługowych. Ponadto każde mieszkanie na pozostałych piętrach zostało wyposażone w taras, balkon lub loggie. Dla wygody mieszkańców komórki lokatorskie będą znajdować się w garażu podziemnym oraz na każdym z pięter. W budynku zostaną zamontowane dwie windy cichobieżne, ułatwiające komunikację między poszczególnymi piętrami i garażem podziemnym.

Inwestycja Raciborskiego 17 znajduje się w Kielcach, ul. Raciborskiego 17 (4.2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez KSA Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Raciborskiego 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Raciborskiego 17 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KSA Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atutem inwestycji jest lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do pełnej infrastruktury w tym: szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy osiedlowe oraz bezpośrednia bliskość centrów handlowych w tym m.in. Pasaż Świętokrzyski. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe łączące z centrum i z większością kieleckich osiedli.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Raciborskiego 17?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Raciborskiego 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Raciborskiego 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malików.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Raciborskiego 17 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Specjalna „Akademia Życia” w odległości 430 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy „Akademia Życia” w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Raciborskiego 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 w odległości 380 m znajduje się Personal Gym, w odległości 400 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza, w odległości 410 m znajduje się Xtreme Fitness Gyms - Kielce.

Data publikacji: 25.08.2020
Data aktualizacji: 01.04.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: