Raciborskiego 17

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKSA Inwestycje Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Permska Budynek nr 2(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 990/m2
  Permska Budynek nr 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 98 - 139 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD CHAŁUPKA
 • Permska Budynek nr 1(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 990/m2
  Permska Budynek nr 1
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 92 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  HSD CHAŁUPKA
 • Permska(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 990/m2
  Permska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 42 - 142 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Raciborskiego 17

Inwestycja Raciborskiego 17 to wielorodzinny budynek mieszkalny z częścią usługową w parterze i wielostanowiskowym garażem podziemnym usytuowany w południowo-zachodniej części osiedla Ślichowice.Inwestycja Raciborskiego 17 zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowano w niej 49 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 do 70 m2 rozmieszczonych na czterech kondygnacjach budynku.Korzystamy z wysokiej jakości materiałów – kamień elewacyjny, lamele drewnopodobne, szklane balustrady, mrozoodporne płytki gresowe na balkonach i tarasach to tylko kilka z nich.Dbamy o każdy detal w czasie budowy.Raciborskiego17 jest projektem skierowanym do ludzi, którzy szukają spokoju i komfortu w miejscu swojego zamieszkania.Niewątpliwym atutem inwestycji są duże tarasy przynależne do mieszkań na I piętrze położone na zielonym dachu lokali usługowych. Ponadto każde mieszkanie na pozostałych piętrach zostało wyposażone w taras, balkon lub loggie. Dla wygody mieszkańców komórki lokatorskie będą znajdować się w garażu podziemnym oraz na każdym z pięter. W budynku zostaną zamontowane dwie windy cichobieżne, ułatwiające komunikację między poszczególnymi piętrami i garażem podziemnym.

Inwestycja Raciborskiego 17 znajduje się w Kielcach, ul. Raciborskiego 17 (4.2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera KSA Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Raciborskiego 17 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Raciborskiego 17 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KSA Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (44).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Raciborskiego 17

Atutem inwestycji jest lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do pełnej infrastruktury w tym: szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy osiedlowe oraz bezpośrednia bliskość centrów handlowych w tym m.in. Pasaż Świętokrzyski. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe łączące z centrum i z większością kieleckich osiedli.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Raciborskiego 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Raciborskiego 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malików.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Specjalna „Akademia Życia” w odległości 430 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy „Akademia Życia” w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Raciborskiego 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Raciborskiego 17 w odległości 410 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2020

Data aktualizacji: 21.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie