Katamarany Zatoka

Apartament wakacyjny
Chillout Forever

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKowo Udvikling

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Katamarany Zatoka są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Katamarany Zatoka dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A14
1
39,94 m²
1
A19
1
33,58 m²
1
B23
1
39,73 m²
2
A18
2
56,11 m²
1
A26
2
51,56 m²
2
A27
2
41,26 m²
2
B21
2
51,56 m²
2
B26
2
51,83 m²
2
B27
2
41,23 m²
2
A15
3
98,78 m²
1
A20
3
65,55 m²
2
B01
3
83,71 m²
Parter

Opis Inwestycji

Zadaliśmy sobie pytanie: Co w życiu jest ważne?Katamarany Zatoka w Pucku to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz równowagę między aktywnością a wypoczynkiem. Nadmorskie apartamenty z widokiem na Zatokę, usytuowane są tylko 50 m od plaży. Jest to niepowtarzalna propozycja do zamieszkania dla osób kochających sporty wodne oraz dla osób szukających wyciszenia z dala od dużych aglomeracji miejskich.Katamarany zatoka - Przepiękne miejsce w sercu zatoki puckiejKatamarany Zatoka to nadmorskie apartamenty malowniczo wkomponowane w naturalny krajobraz. Dwa budynki Antares i Bahia otoczone są terenem zieleni z alejkami spacerowymi. To co stanowi o atrakcyjności inwestycji, to bezpośredni dostęp do plaży zaraz po wyjściu z budynków. Teren wokół budynków jest monitorowany. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. Dla wygody mieszkańców budynki są wyposażone w windy i posiadają podziemne hale garażowe. Eleganckie klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o dobór materiałów wykończeniowych. Inspiracja skandynawskim stylem tworzy ponadczasowy charakter inwestycji.Udogodnienia:- ochrona- teren ogrodzony- monitoring- własny akwen wodny

Inwestycja Katamarany Zatoka znajduje się w Pucku, ul. Nowy Świat 27-27A (16.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Kowo Udvikling.

Inwestycja Katamarany Zatoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Katamarany Zatoka pozostało na sprzedaż 12 apartamentów o powierzchniach od 34 do 99 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 34 do 40 m2 (3 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 56 m2 (6 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 99 m2 (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kowo Udvikling przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 56 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze, park, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 12 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 34 do 99 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Katamarany Zatoka

MIEJSCE WARTE POZNANIA Puck to urocze miasteczko, które łączy w sobie urok dawnej osady rybackiej z nowoczesnością rozwijającego się ośrodka. Otoczone wodami Zatoki Puckiej, zwanej tu Małym Morzem, miasto przyciąga pięknym, nadmorskim krajobrazem. Stary Rynek z nastrojowymi uliczkami wypełnionymi zapachem świeżej kawy, bliskość Parku Krajobrazowego, najdłuższe w tej części Pomorza ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania sportów wodnych sprawia, że Puck jest perełką na mapie Polski Północnej. Miejsca do odkrycia 1. Ścieżki rowerowe 2. Port jachtowy 3. Fara Rynek i ratusz 4. Port Rybacki 5. Rezerwat przyrody Beka 6. Rezerwat Słone Łąki 7. Park Nowowiejskiego 8. Muzeum Ziemi Puckiej 9. Puck GLAS

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Katamarany Zatoka w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Kort 2, w odległości 420 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 06.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie