Katamarany Zatoka

Apartament wakacyjny
Chillout Forever

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKowo Udvikling

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Katamarany Zatoka są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Katamarany Zatoka dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A19
1
33,58 m²
1
A09
2
56,45 m²
Parter
A27
2
41,26 m²
2
B26
2
51,83 m²
2
A07
2
46,44 m²
Parter
A20
3
65,55 m²
2
B01
3
83,71 m²
Parter

Opis Inwestycji

Zadaliśmy sobie pytanie: Co w życiu jest ważne?Katamarany Zatoka w Pucku to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz równowagę między aktywnością a wypoczynkiem. Nadmorskie apartamenty z widokiem na Zatokę, usytuowane są tylko 50 m od plaży. Jest to niepowtarzalna propozycja do zamieszkania dla osób kochających sporty wodne oraz dla osób szukających wyciszenia z dala od dużych aglomeracji miejskich.Katamarany zatoka - Przepiękne miejsce w sercu zatoki puckiejKatamarany Zatoka to nadmorskie apartamenty malowniczo wkomponowane w naturalny krajobraz. Dwa budynki Antares i Bahia otoczone są terenem zieleni z alejkami spacerowymi. To co stanowi o atrakcyjności inwestycji, to bezpośredni dostęp do plaży zaraz po wyjściu z budynków. Teren wokół budynków jest monitorowany. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. Dla wygody mieszkańców budynki są wyposażone w windy i posiadają podziemne hale garażowe. Eleganckie klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o dobór materiałów wykończeniowych. Inspiracja skandynawskim stylem tworzy ponadczasowy charakter inwestycji.Udogodnienia:- ochrona- teren ogrodzony- monitoring- własny akwen wodny

Inwestycja Katamarany Zatoka znajduje się w Pucku, ul. Nowy Świat 27-27A (16.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Kowo Udvikling.

Inwestycja Katamarany Zatoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Katamarany Zatoka pozostało na sprzedaż 7 apartamentów o powierzchniach od 34 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 34 m2 (1 apartament)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 56 m2 (4 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 84 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kowo Udvikling przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 56 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen, ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze, park, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 7 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 34 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Katamarany Zatoka

MIEJSCE WARTE POZNANIA Puck to urocze miasteczko, które łączy w sobie urok dawnej osady rybackiej z nowoczesnością rozwijającego się ośrodka. Otoczone wodami Zatoki Puckiej, zwanej tu Małym Morzem, miasto przyciąga pięknym, nadmorskim krajobrazem. Stary Rynek z nastrojowymi uliczkami wypełnionymi zapachem świeżej kawy, bliskość Parku Krajobrazowego, najdłuższe w tej części Pomorza ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania sportów wodnych sprawia, że Puck jest perełką na mapie Polski Północnej. Miejsca do odkrycia 1. Ścieżki rowerowe 2. Port jachtowy 3. Fara Rynek i ratusz 4. Port Rybacki 5. Rezerwat przyrody Beka 6. Rezerwat Słone Łąki 7. Park Nowowiejskiego 8. Muzeum Ziemi Puckiej 9. Puck GLAS

Puck to miasto położone w województwie pomorskim, na Pobrzeżu Gdańskim - jednym z najbardziej zróżnicowanych obszarów polskiego wybrzeża. Co roku organizowane są na tym terenie Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach żeglarskich i windsurfingowych. W Pucku obowiązuje podział na osiem dzielnic: Centrum (Stare Miasto), Osiedle Derdowskiego, Grodzisko, Rozgard, Zamkowa, Osiedle Elizy Orzeszkowej, Osiedle Artystów, Osiedle Swarzewskie. Puck posiada niezwykle atrakcyjną architekturę oraz dużą liczbę zabytków. Do najciekawszych należą:. Muzeum Ziemi Puckiej, Rezerwat Przyrody Beka, Groty Mechowskie. Ponadto sezonowe festiwale na plaży czy rejsy wycieczkowe po Zatoce Puckiej przyciągają nawet kilka tysięcy turystów rocznie.

Komunikacja

Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy PKP Puck a mieszkańcy mogą korzystać z autobusu linii 1.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Katamarany Zatoka w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Kort 2, w odległości 420 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 28.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie