Kosińskiego 18

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Kosińskiego 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Kosińskiego 18

3 zdjęcia

Kosińskiego 18
Kosińskiego 18
Kosińskiego 18

Najbliższe inwestycje

 • 176 Kamienica
  Pod wynajem

  Virke Sp. z o.o.

 • Apartamenty Dmowskiego etap I
  od: 6 373 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

 • Apartamenty Dmowskiego Etap II
  od: 6 200 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Jeśli szukasz miejsca, które codziennie wypełni Cię nową energią, to trafiłeś pod właściwy adres. Wilda to kolejna dzielnica Poznania, która odradza się we wspaniałym stylu i nieustannie zdobywa nowe rzesze zwolenników.

Dlaczego warto wybrać Kosińskiego 18?

- Kameralny budynek – tylko 19 mieszkań

- Podwyższony standard (np. okna trzyszybowe, parapety z konglomeratu, wideodomofon)

- Podwyższony standard wykończenia części wspólnych

- 6 kondygnacji w tym 4 mieszkalne, na najniższych kondygnacjach części usługowej będą się znajdowały ortopedyczne gabinety lekarskie

- Komórki lokatorskie

- Podziemna hala garażowa

- W pobliżu tereny rekreacyjne

- Dobra komunikacja tramwajowa

Inwestycja Kosińskiego 18 znajduje się na Wildzie, ul. Kosińskiego 19 (2.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Kosińskiego 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kosińskiego 18 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 6 850 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kosińskiego 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kosińskiego 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robocza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kosińskiego 18 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 42 w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w odległości 360 m, Przedszkole Artystyczno - Językowe Trele Morele w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kosińskiego 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 320 m znajduje się Green Point, w odległości 330 m znajduje się Shell.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kosińskiego 18 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.10.2017
Data aktualizacji: 29.03.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: