Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Tektoniczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna

4 zdjęcia

Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna
Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna
Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna
Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

“Wzgórze Tektonic” to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o szerokiej gamie metrażów mieszkań od 29 m2 do 72 m2. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery “L”.Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 40 miejsc postojowych (30 w kondygnacji podziemnej oraz 10 naziemnych). W dwóch klatkach znajdować się będą cichobieżne windy dostępne z kondygnacji podziemnej.W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony i wyposażony w instalacje domofonową. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany w małą architekturę, a w północnej części inwestycji zostanie utworzona część rekreacyjno – wypoczynkowa z placem zabaw tylko dla mieszkańców.Inwestycja zlokalizowana będzie na osiedlu Ślichowice, przy ul. Tektonicznej, gdzie nieopodal znajdują się niezwykłe i malownicze tereny rekreacyjne: rezerwat geologiczny Ślichowice i krajobrazowy Karczówka, idealne do uprawiania turystyki i rekreacji.Odpowiednia lokalizacja zapewnia przede wszystkim świetną dostępność do komunikacji miejskiej, szkół, sklepów czy terenów zielonych. W pobliżu znajduje się kryta pływalnia, korty tenisowe oraz boiska. Usytuowanie inwestycji sprawia, że jest to miejsce idealne do odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta.

Inwestycja Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna znajduje się w Kielcach, ul. Tektoniczna (4.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Komplexbud.

Inwestycja Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komplexbud przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malików I.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KIELCACH w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Tektonic Kielce, ul. Tektoniczna w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: