Tęczowa 23

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKomfort Home

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wczasowa(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Wczasowa 34 (5.9 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 378 brutto/m2
  Wczasowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 98 m2
  Liczba pokoi: 4
  Eurodom Development
 • Osiedle Łupkowa(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Wajdy 3-21 (7 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 878 brutto/m2
  Osiedle Łupkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 174 m2
  Liczba pokoi: 5
  Łupkowa Park sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną inwestycję, która zostanie ukończona w IV kwartale 2018 roku, w Arturówku na ulicy Tęczowej 23 . Zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie kameralną i rezydencjonalną dzielnicę, jaką jest Las Łagiewnicki. Lokalizacja jest bardzo dobrze połączona z komunikacją miejską. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. W bliskim sąsiedztwie, na ul. Centralnej mieści się szkoła podstawowa i gimnazjum.W pobliżu: Biedronka, piekarnia, przystanek tramwajowy.Mieszkania o podwyższonym standardzie, wykonane w technologii tradycyjne.Na życzenie możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Inwestycja Tęczowa 23 znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Tęczowa (5.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Komfort Home.

Inwestycja Tęczowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Tęczowa 23 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 183 metrów kwadratowych w cenie od 650 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komfort Home nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Budowany w technologi ceramika Wittenberg
Stolarka okienna
Okna 3 szybowe salamander
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tęczowa 23

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tęczowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Tęczowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin Tęczowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 23 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 120 w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tęczowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 23 w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2017

Data aktualizacji: 06.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie