Tęczowa 23

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Tęczowa, oferowane bezpośrednio przez

Komfort Home

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Tęczowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tęczowa 23

2 zdjęcia

Tęczowa 23

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budowany w technologi ceramika Wittenberg

Stolarka okienna

Okna 3 szybowe salamander

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną inwestycję, która zostanie ukończona w IV kwartale 2018 roku, w Arturówku na ulicy Tęczowej 23 . Zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie kameralną i rezydencjonalną dzielnicę, jaką jest Las Łagiewnicki. Lokalizacja jest bardzo dobrze połączona z komunikacją miejską. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. W bliskim sąsiedztwie, na ul. Centralnej mieści się szkoła podstawowa i gimnazjum.

W pobliżu: Biedronka, piekarnia, przystanek tramwajowy.

Mieszkania o podwyższonym standardzie, wykonane w technologii tradycyjne.

Na życzenie możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Inwestycja Tęczowa 23 znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Tęczowa (5.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Komfort Home.

Inwestycja Tęczowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Tęczowa 23 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komfort Home nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tęczowa 23?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tęczowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Tęczowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tęczowa 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 23 znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w odległości 120 m, szkoła w odległości 130 m, szkoła w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tęczowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Odido, w odległości 530 m znajduje się Grot.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tęczowa 23 w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: