Wilanów Park Apartments

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Klondaik Polska

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 274 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Ogrody Wilanów (851 m dalej)

Inwestycja Ogrody Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Zdrowa (7,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Ogrody Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 71 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 119 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa (7,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ogrody Wilanów
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 34 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

B8 nowy wymiar mieszkania (916 m dalej)

Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 130 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 139 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Teodorowicza (9,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

B8 nowy wymiar mieszkania
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 125
 • Powierzchnia: 29 - 139 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Zora 2 (921 m dalej)

Inwestycja Zora 2 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, al. Rzeczypospolitej (9,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera White Stone Development Sp.z o.o.. Inwestycja Zora 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 138 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 70 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Zora 2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 70 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
White Stone Development Sp.z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Na skraju Miasteczka Wilanów, z widokiem na zieleń Starego Wilanowa, powstaje nowa kameralna inwestycja „Wilanów Park Apartments”. Nie będzie to osiedle bloków, a dwa małe apartamentowce wpisane w krajobraz Wilanowa, w którym każdy mieszkaniec poczuje się prawie jak we własnym domu… Nowa inwestycja o podwyższonym standardzie oferować będzie przede wszystkim duże apartamenty z udogodnieniami (garderobą, sauną, spiżarnią, pralnią, sypialnią master z dodatkową łazienką) czyli tym wszystkim co zapewni Państwu dom, ale bez swoich uciążliwości (np. dużych kosztów utrzymania).

Dla lubiących przestrzeń zaplanowaliśmy przestronne apartamenty na ostatnich kondygnacjach z tarasami o powierzchni ponad 100 metrów, a dla lubiących zieleń – ogródki o optymalnych powierzchniach. W ofercie znajdą się również mniejsze mieszkania, z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią na ich komfortowe użytkowanie (np. 75 metrów – 4 pokoje, 2 łazienki i garderoba).

Inwestycja Wilanów Park Apartments znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Rycerstwa Polskiego (8,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Klondaik Polska.

Inwestycja Wilanów Park Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Park Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 85 do 129 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klondaik Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, usługi concierge, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Wilanów Park Apartments

„Wilanów Park Apartments” powstaje obok ścieżki rekreacyjnej ciągnącej się wzdłuż Potoku Służewieckiego. Bliskie sąsiedztwo trasy rowerowej i biegowej, a także otwartej siłowni dla dorosłych stwarza przyszłym mieszkańcom inwestycji wiele możliwości rekreacyjnych, a położony nieopodal urokliwy Stary Wilanów z Pałacem Wilanowskim i Muzeum Plakatu oferuje zróżnicowaną rozrywkę edukacyjno – kulturalnej. Jednocześnie Miasteczko Wilanów wyposażone jest w kompleksowe zaplecze handlowo – gastronomiczne. Mnogość restauracji (włoskie, meksykańskie, azjatyckie, polskie, śródziemnomorskie, i in.) a także kawiarni (Green Caffe Nero, Starbucks) oraz handlowych sklepów wielkoformatowych (Piotr i Paweł, Simply, Super Sam) w zupełności odpowiada na potrzeby mieszkańców.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna. W odległości 150 metrów od inwestycji Wilanów Park Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Park Apartments znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Baby English Academy w odległości 350 m, Happy Montessori House w odległości 500 m, Uczniowski Klub Boksu Modliszki [Kung Fu Styl Modliszki] w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Batijewska Empatika Wilanów Sp. Zo.o., w odległości 100 m Global Fitness, w odległości 100 m Dental House.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Zachodni WBK. Bankomat w odległości 100 m, Bank Zachodni WBK S.A. 36 Oddział w odległości 100 m, Urząd Pocztowy Warszawa 150 w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Bellisana - Medycyna Estetyczna w odległości 100 m, Adriatic w odległości 150 m, Bliss Spa Wilanów w odległości 250 m.

Data publikacji: 09 lutego 2018 10:10

Data aktualizacji: 01 czerwca 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Klondaik Polska Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Wilanów Park Apartments

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie