Wilanów Park Apartments

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKlondaik Polska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 246 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oś Królewska(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 047 brutto/m2
  Oś Królewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 129 - 147 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Amita
 • Apartamenty Królewskie(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 34 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Robyg S.A.
 • Ogrody Wilanów(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa (7.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 16 000 brutto/m2
  Ogrody Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 128 m2
  Liczba pokoi: 5
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Na skraju Miasteczka Wilanów, z widokiem na zieleń Starego Wilanowa, powstaje nowa kameralna inwestycja „Wilanów Park Apartments”. Nie będzie to osiedle bloków, a dwa małe apartamentowce wpisane w krajobraz Wilanowa, w którym każdy mieszkaniec poczuje się prawie jak we własnym domu… Nowa inwestycja o podwyższonym standardzie oferować będzie przede wszystkim duże apartamenty z udogodnieniami (garderobą, sauną, spiżarnią, pralnią, sypialnią master z dodatkową łazienką) czyli tym wszystkim co zapewni Państwu dom, ale bez swoich uciążliwości (np. dużych kosztów utrzymania).Dla lubiących przestrzeń zaplanowaliśmy przestronne apartamenty na ostatnich kondygnacjach z tarasami o powierzchni ponad 100 metrów, a dla lubiących zieleń – ogródki o optymalnych powierzchniach. W ofercie znajdą się również mniejsze mieszkania, z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią na ich komfortowe użytkowanie (np. 75 metrów – 4 pokoje, 2 łazienki i garderoba).

Inwestycja Wilanów Park Apartments znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Rycerstwa Polskiego (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Klondaik Polska.

Inwestycja Wilanów Park Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Park Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 85 do 129 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klondaik Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, usługi concierge, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Wilanów Park Apartments

„Wilanów Park Apartments” powstaje obok ścieżki rekreacyjnej ciągnącej się wzdłuż Potoku Służewieckiego. Bliskie sąsiedztwo trasy rowerowej i biegowej, a także otwartej siłowni dla dorosłych stwarza przyszłym mieszkańcom inwestycji wiele możliwości rekreacyjnych, a położony nieopodal urokliwy Stary Wilanów z Pałacem Wilanowskim i Muzeum Plakatu oferuje zróżnicowaną rozrywkę edukacyjno – kulturalnej. Jednocześnie Miasteczko Wilanów wyposażone jest w kompleksowe zaplecze handlowo – gastronomiczne. Mnogość restauracji (włoskie, meksykańskie, azjatyckie, polskie, śródziemnomorskie, i in.) a także kawiarni (Green Caffe Nero, Starbucks) oraz handlowych sklepów wielkoformatowych (Piotr i Paweł, Simply, Super Sam) w zupełności odpowiada na potrzeby mieszkańców.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Park Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Wilanów Park Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Królowej Marysieńki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Park Apartments znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne "Mini-Przedszkole" w odległości 440 m, Punkt przedszkolny "Zielony Latawiec" w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanów Park Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 370 m, Medicover w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanów Park Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Putka, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Park Apartments w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.02.2018

Data aktualizacji: 01.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie