New Fort

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKlinkier - Bud Developer

Ceny od: 4 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji New Fort dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
13
4
80,95 m²
2
396 655 zł4 900 zł/m²

Opis Inwestycji

NEW FORT to inwestycja zlokalizowana w samym centrum Góry Kalwarii, 19 km od Warszawy, blisko urzędów, centrów handlowych, basenu, centów fitness, szkół,przedszkoli, ośrodków zdrowia i środków komunikacji miejskiej. Pomimo niskiej czterokondygnacyjnej zabudowy, w budynku przewidziane są windy z poziomu hali garażowej. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby cała komunikacja odbywała się pod budynkiem. Pod całym obiektem zlokalizowana jest duża hala garażowa. New Fort to nowoczesna architektura łącząca w sobie zaskakujące zestawienia materiałów i form architektonicznych. Inwestycja stylizowana jest na zabudowę fortową nadającą całości niezwykle interesujący charakter.New Fort posiada metraże lokali dostosowane do mieszkańców o bardzo różnych potrzebach. Wysoka jakość wykończenia i użytych przy budowie materiałów daje pewność, że New Fort będzie jedną z najładniejszych inwestycji mieszkaniowych w Górze Kalwarii.

Inwestycja New Fort znajduje się w Górze Kalwarii, ul. Porucznika Jana Białka 7 (16 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Klinkier - Bud Developer.

Inwestycja New Fort została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji New Fort pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 396 655 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klinkier - Bud Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 21 000 zł, 23 600 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 81 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 396 655 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 900 zł/m².
Opis płatności:gotówka, kredyt lub raty 0% przy stałej cenie rozłożone na 2 lata wg. indywidualnych ustaleń. jest możliwość rozłożenia płatności na 5 lat..
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości 3 zł/m².

Lokalizacja inwestycji New Fort

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Komunikacja

Przez teren Góry Kalwarii przebiegają 2 drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz nr 79 (Warszawa – Bytom). Miasto leży w odległości 34 km od centrum stolicy, gdzie dojechać można za pomocą autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej: linii strefowej i lokalnej. Z Góry Kalwarii do Warszawy kursują także pociągi Kolei Mazowieckich, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać autobusami PKS, prywatnymi busami bądź pociągami.

W odległości 150 metrów od inwestycji New Fort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny RYNEK 02 (GÓRA KALWARIA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji New Fort znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum medyczne emk-med Góra Kalwaria w odległości 50m, Samorządowe Przedszkole Integracyjne w odległości 150m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się CKD. Sprzęt precyzyjny i medyczny, oprawy oświetleniowe dla stomatologii, w odległości 650 m znajduje się Przychodnia, w odległości 650 m znajduje się Uszyński Leszek, lek. med. internista.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, w odległości 450 m znajduje się Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1, w odległości 700 m znajduje się Komisariat Policji w Górze Kalwarii.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 14.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie