Osiedle Rycerskie Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielna, oferowane bezpośrednio przez

KG Group Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Zielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 213 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Rycerskie Etap IIIOsiedle Rycerskie Etap III

3 zdjęcia

Osiedle Rycerskie Etap III
Osiedle Rycerskie Etap III
Osiedle Rycerskie Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

III etap Osiedla Rycerskiego to kameralny, 3-piętrowy budynek położony w otoczeniu zieleni w historycznej dzielnicy Psie Pole.

W ofercie znajdują się komfortowe mieszkania z balkonami, zielonymi ogródkami i przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia.

Osiedle położone jest w dzielnicy Psie Pole w sąsiedztwie uroczego ryneczku, zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Kilkanaście linii autobusowych gwarantuje wygodne podróżowanie do centrum oraz dalej położonych części miasta. Niedaleko Osiedla Rycerskiego przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu.

Przy Osiedlu Rycerskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, a także centrum handlowe Korona.

Inwestycja Osiedle Rycerskie Etap III znajduje się na Psim Polu, ul. Zielna (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez KG Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Rycerskie Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KG Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 965 metrów od inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 98 w odległości 190 m, szkoła w odległości 243 m, szkoła w odległości 269 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EMC Przychodnie w odległości 211 m, iDenticus w odległości 756 m, Akson w odległości 794 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Żabka, w odległości 266 m znajduje się Lion, w odległości 296 m znajduje się Gondek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap III w odległości 78 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 201 m znajduje się boisko / kort, w odległości 242 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.10.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: