KAVIORY 41

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kawiory, oferowane bezpośrednio przez KAVIORY 41

Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 401 ofert w najbliższej okolicy!

KAVIORY 41

7 zdjęć

KAVIORY 41
KAVIORY 41
KAVIORY 41
KAVIORY 41

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Pod adresem Kaviory 41 znajdziesz dobrze zaprojektowane rozwiązania, niezależnie od tego, czy poszukujesz okazji inwestycyjnej, nowego lokum, czy miejsca do prowadzenia działalności. Wybieraj spośród kawalerek i ustawnych, dwupokojowych wnętrz, albo postaw na otwartą przestrzeń, perfekcyjnie dopasowaną do Twojego stylu życia w większych, kilkupokojowych mieszkaniach. Sklepy, kawiarnie i punkty usługowe to plan na zagospodarowanie parteru, gdzie znajduje się 250 m. kw. powierzchni usługowej. Dowiedz się więcej!

Inwestycja KAVIORY 41 znajduje się na Krowodrzy, ul. Kawiory 41 (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez KAVIORY 41.

Inwestycja KAVIORY 41 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji KAVIORY 41 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KAVIORY 41 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena 8500 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena 8500 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc): 57 500 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji KAVIORY 41?

Przyszli mieszkańcy inwestycji KAVIORY 41 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji KAVIORY 41 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kawiory.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji KAVIORY 41 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KAVIORY 41 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w odległości 170 m, Samorządowe Przedszkole nr 13 w odległości 220 m, VII Liceum Ogólnokształcące w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji KAVIORY 41 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w odległości 410 m, SOR w odległości 430 m, Przychodnia w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KAVIORY 41 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan, w odległości 220 m znajduje się Ksero Kapitol, w odległości 310 m znajduje się Piekarnia Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KAVIORY 41 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2018
Data aktualizacji: 05.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: