Jarzębinowa 47

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jarzębinowa, oferowane bezpośrednio przez

Kaszmir Hubert Gradus

mazowieckie, grodziski, Książenice, ul. Jarzębinowa 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Jarzębinowa 47

2 zdjęcia

Jarzębinowa 47

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Jarzębinowa 47 znajduje się w Książenicach, ul. Jarzębinowa 47 (17 km od Warszawy), została zrealizowana przez Kaszmir Hubert Gradus.

Inwestycja Jarzębinowa 47 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowa 47 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kaszmir Hubert Gradus przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jarzębinowa 47?

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jarzębinowa 47 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Jarzębinowa 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Książenice Marylskiego / Spacerowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jarzębinowa 47 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowa 47 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori „Wielki Mały Świat” w odległości 121 m, przedszkole w odległości 128 m, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach w odległości 152 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jarzębinowa 47 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Marynin w odległości 587 m, Przychodnia lekarska w odległości 812 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jarzębinowa 47 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 471 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 481 m znajduje się Żabka, w odległości 590 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowa 47 w odległości 159 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 164 m znajduje się stadion, w odległości 176 m znajduje się Strefa Ruchu Książenice.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 18.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: