Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Slavita Park

2 zdjęcia

Slavita Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Slavita Park logo

Slavita Park to połączenie komfortu i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Inwestycja stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie zarówno rynku mieszkaniowego jak i inwestycyjnego, jako lokata kapitału.

Inwestycja Slavita Park składa się z 70 komfortowych mieszkań zlokalizowanych na 4 kondygnacjach, a do każdego z mieszkań przynależy balkon, ogródek, antresole lub taras zlokalizowany na dachu budynku.

Metraż najmniejszego mieszkania wynosi 30 m2 a największego aż 75 m2, co zapewnia szeroki wachlarz wyboru dla potencjalnych klientów.

Inwestycja Slavita Park znajduje się w Kudowie-Zdroju, ul. Zesłańców Sybiru (26 km od Kłodzka), sprzedaż prowadzi Kapital Nieruchomości.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Slavita Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu znajduje się wiele tras rowerowych czy restauracji, jednocześnie budynek położony jest w miejscu gwarantującym spokój i wyjątkowe widoki. Bliskość natury – lasy, parki, rzeka, jezioro – zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Budynek znajduje się w samym centrum Kudowy, w bliskiej odległości od największych atrakcji regionu takich jak Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych czy liczne muzea.

Kudowa-Zdrój to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Uznawane jest za jedno z najstarszych uzdrowisk europejskich. Mieszkańcy, jak i turyści cenią sobie miasto nie tylko za naturalne środowisko, ale również położenie geograficzne. Kudowa-Zdrój usytuowana jest w malowniczej dolinie pomiędzy wzniesieniem Gór Orlickich i skalnymi platformami Gór Stołowych. Kurort znany jest szczególnie z leczniczych właściwości wód mineralnych, których źródło znajduje się na terenie Parku Zdrojowego. Dla osób lubiących wędrówki po górach dedykowane są specjalne wyznaczone do tego trasy i szlaki, dzięki którym można podziwiać panoramę miasta oraz krajobraz Gór Stołowych.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga krajowa nr 8, prowadząca od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku. Droga wojewódzka nr 387 łączy wieś Ścinawka Górna z Kudową-Zdrojem. Ponadto przez miasto przebiega trasa europejska E67, która łączy Europę Środkową z Finlandią.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Slavita Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Slavita Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Slavita Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Slavita Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Slavita Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I stopnia w Kudowie-Zdroju w odległości 120 m, Liceum Ogólnokształcące im. J. Lompy w Kudowie-Zdroju w odległości 120 m, Technikum w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Slavita Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Dino, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Karolinka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Slavita Park w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.05.2021
Data aktualizacji: 17.01.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kudowie-Zdroju

Oferty w Kudowie-Zdroju

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: