Bruzdowa 127

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bruzdowa, oferowane bezpośrednio przez K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Bruzdowa 127

5 zdjęć

Bruzdowa 127
Bruzdowa 127
Bruzdowa 127
Bruzdowa 127

Najbliższe inwestycje

 • Jara 7
  od: 8 583 zł/m2

  Livi Sp. z o.o. Sp.k.

 • Apartamenty Wilanów
  od: 12 500 zł/m2

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

 • Bruzdowa 173
  od: 8 600 zł/m2

  K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Termin oddania Etap 1 - inwestycja oddana do użytkowania

Termin oddania Etap 2 - inwestycja oddana do użytkowania

Inwestycja Bruzdowa 127 znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Bruzdowa 127 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bruzdowa 127 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 125 metrów kwadratowych w cenie od 8 820 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna. Przyszli mieszkańcy inwestycji Bruzdowa 125 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Bruzdowa 125 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 02. Do końca 2020r. planowane jest oddanie do użytku przeprawy przez Wisłę.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bruzdowa 127 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KidsCollege Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie w odległości 220 m, Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bruzdowa 127 w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2018
Data aktualizacji: 01.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: