Bruzdowa 125

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bruzdowa, oferowane bezpośrednio przez K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 125E

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Bruzdowa 125

2 zdjęcia

Bruzdowa 125

Najbliższe inwestycje

 • Jara 7
  od: 8 583 zł/m2

  Livi Sp. z o.o. Sp.k.

 • Apartamenty Wilanów
  od: 12 500 zł/m2

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

 • Tulip Wilanów

  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego zostanie wybudowany wolnostojący budynek mieszkalny wielorodzinny

o trzech kondygnacjach naziemnych (z dachem płaskim) z garażem podziemnym.

W budynku usytuowanych będzie:

• 8 samodzielnych lokali mieszkalnych usytuowanych na kondygnacjach nadziemnych

• 8 komórek lokatorskich, usytuowanych na pierwszej kondygnacji nadziemnej ( będą stanowiły część nieruchomości wspólnej)

• garaż, usytuowany na kondygnacji podziemnej (będzie stanowić część nieruchomości wspólnej i w którym znajdować się będzie:

- 18 podziemnych miejsc postojowych, w tym 4 miejsca postojowe rodzinne

- 3 schowki gospodarcze

Inwestycja Bruzdowa 125 znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 125E (9.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Bruzdowa 125 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bruzdowa 125 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 111 metrów kwadratowych w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (8)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna. Przyszli mieszkańcy inwestycji Bruzdowa 125 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Bruzdowa 125 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 02. Do końca 2020r. planowane jest oddanie do użytku przeprawy przez Wisłę.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bruzdowa 125 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KidsCollege Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie w odległości 280 m, Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 290 m, KROK PO KROKU - Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bruzdowa 125 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.09.2020
Data aktualizacji: 01.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: