Marina II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Księcia Witolda, oferowane bezpośrednio przez

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 536 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Marina II

10 zdjęć

Marina II
Marina II
Marina II
Marina II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Niepowtarzalna architektura, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz lokalizacja podkreślają wyjątkowość inwestycji. MARINA to 27 przestronnych, funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów z balkonami i tarasami dachowymi. W budynku znajduje się również centralna recepcja oraz panoramiczna winda.W czterokondygnacyjnym budynku znajdują się apartamenty, lokale usługowe oraz garaż podziemny. Apartamenty w inwestycji MARINA zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o zaspokojeniu oczekiwań wymagających Klientów. Różne powierzchnie lokali mieszkalnych powierzchnie od 47 mkw. do 270 mkw. oraz możliwość dowolnej aranżacji wnętrz pozwalają na wybór apartamentu dostosowanego do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Forma budynku nawiązuje do historycznej zabudowy pobliskich budynków oraz nowo wybudowanego budynku usługowo-hotelowego, łącząc w swojej formie nowoczesność z historią. Elewacja wykończona ręcznie wypalaną cegłą klinkierową i drewnianymi elementami cedru kanadyjskiego, przeszklona część elewacji znajduję się od strony bulwaru spacerowego, natomiast okna wykusze skierowane są w stronę portu. Niezwykłość budynku podkreśla rozległy taras widokowy nadwieszony nad taflą wody.W części podziemnej oprócz parkingu znajdują się pomieszczenia obsługujące przyległą przystań łodzi motorowodnych.

Inwestycja Marina II znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda (1.1 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Marina II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marina II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina II?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1254 metrów od inwestycji Marina II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina II znajduje się 101 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Fizyki i Astronomii w odległości 159 m, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w odległości 161 m, Instytut Nauk Geologicznych w odległości 178 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marina II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 173 m, Old Town Clinic w odległości 295 m, Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 296 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marina II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 41 m znajduje się Żabka, w odległości 77 m znajduje się Blumiś, w odległości 259 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina II w odległości 353 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 474 m znajduje się boisko / kort, w odległości 581 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: