Osiedle Królewskie - etap III

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJHM DEVELOPMENT S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Królewskie - etap III dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
66,6 m²
Parter
3
47,77 m²
Parter
4
47,8 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego to z pewnością dobre miejsce na prowadzenie działalności. JHM Development oferuje w sprzedaży lokale zlokalizowane w Rumi przy ul. Dębogórskiej 80, zaledwie 15 min. od centrum Gdyni!

Inwestycja Osiedle Królewskie - etap III znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 80 (1.3 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Osiedle Królewskie - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Królewskie - etap III pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 48 do 67 metrów kwadratowych.

Deweloper JHM DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 48 do 67 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Królewskie - etap III

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Królewskie - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kujawska.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Gabinet Weterynaryjny "BOLIŁAPKA", w odległości 50 m znajduje się Stomatologia Rodzinna Rumia, w odległości 50 m znajduje się Stomatologia&Ortodoncja Małgorzata Petrus.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Galeria Handlowa - Centrum Janowo, w odległości 500 m znajduje się GETIN Bank.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Premium Fitness & Gym - Klub i Siłownia, w odległości 600 m znajduje się "WODNIK" Szkółka Pływacka, w odległości 750 m znajduje się Pole Dance Rumia.

Data publikacji: 20.12.2018

Data aktualizacji: 19.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie