Osiedle Królewskie - etap III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Dębogórska, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

wejherowski, Rumia, ul. Dębogórska 80

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Królewskie - etap III

10 zdjęć

Osiedle Królewskie - etap III
Osiedle Królewskie - etap III
Osiedle Królewskie - etap III
Osiedle Królewskie - etap III

Opis Inwestycji

Osiedle Królewskie - etap III logo

Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego to z pewnością dobre miejsce na prowadzenie działalności. JHM Development oferuje w sprzedaży lokale zlokalizowane w Rumi przy ul. Dębogórskiej 80, zaledwie 15 min. od centrum Gdyni!

Inwestycja Osiedle Królewskie - etap III znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 80 (1.3 km od Gdyni), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Osiedle Królewskie - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Królewskie - etap III nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli JHM DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Królewskie - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Królewskie - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Królewskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie - etap III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: BHPPERITUS w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Królewskie - etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie - etap III w odległości 250 m znajduje się Premium Fitness & Gym, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.12.2018
Data aktualizacji: 26.06.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: