Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Solidarności 18a, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Rawa Mazowiecka, ul. Solidarności 18a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.

9 zdjęć

Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.
Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.
Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.
Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a.

Opis Inwestycji

Budynek wielorodzinny w Rawie Mazowieckiej przy ul. Solidarności 18a to 32 mieszkania  o powierzchniach od 48,38 m2 do 78,79 m2.          Inwestycja wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Jasne elewacje budynku podkreślają jego elegancję i prestiż.           Na uwagę zasługuje również ciekawy, nowoczesny rozkład mieszkań w połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją, co stwarza idealne warunki do zamieszkania. Siedmiokondygnacyjny budynek wyposażony jest dodatkowo w cichobieżne windy w każdej klatce.Obecnie w ofercie posiadamy 8 gotowych do zamieszkania lokali.Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży.

Inwestycja Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. znajduje się w Rawie Mazowieckiej, ul. Solidarności 18a (0.4 km od centrum Rawy Mazowieckiej), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Rawa Mazowiecka to miasto położone ok. 50 km na wschód od Łodzi. Inne duże miasta w pobliżu to Tomaszów Mazowiecki (ok.20 km), Grójec (35 km) i Skierniewice (35 km). Na powierzchni 14,5 km kw mieszka tu ok. 17 tys. mieszkańców. Główne miejskie ulice to Katowicka, Jeżowska i Kościuszki. Na miasto składają się domki jednorodzinne, bloki i przedwojenne kamienice. Na południu miasta znajduje się Lasek Tatarski i duże jezioro, które umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu. Jednocześnie w Rawie można znaleźć największy w okolicy szpital, kilka supermarketów i centrum handlowe Rawa Mode. O wyjątkowym charakterze miasta świadczą zabytki takie jak zamek książąt mazowieckich czy kolejka wąskotorowa. Amatorów sportu do mieszkania w Rawie zachęca bliskość przyrody i stadion RKS Mazovia.

Komunikacja

Przez Rawę Mazowiecką przebiega droga krajowa E62 biegnąca od południowej (Kudowa Zdrój) do wschodniej granicy państwa (Budzisko) przez m.in. Wrocław, Warszawę i Białystok a także droga krajowa 72 biegnąca do Konina i Łodzi. Dzięki temu wygodnie można stąd dojechać w każdy zakątek kraju, łącznie z czeską, niemiecką czy wschodnimi granicami. Znajduje się tu też zabytkowa kolejka wąskotorowa biegnąca z Rogowa do Białej Rawskiej, jednak ruch odbywa się tylko w lecie. Dodatkowo znajduje się tu też dobrze skomunikowana stacja kolejowa i lokalny dworzec PKS i autobusów prywatnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Placówek Specjalnych w odległości 190 m, Branżowa Szkoła Specjalna w Zespole Placówek Specjalnych w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Specjalna SOSW w Zespole Placówek Specjalnych w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się PPH Somar, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się abc Bartek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek Wielorodzinny przy ul. Solidarności 18a. w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: