Osiedle Wrzesina

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jaworowa, oferowane bezpośrednio przez

Jaz Eco Spółka z o.o.

olsztyński, Wrzesina, ul. Jaworowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Wrzesina

15 zdjęć

Osiedle Wrzesina
Osiedle Wrzesina
Osiedle Wrzesina
Osiedle Wrzesina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 284 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedmiotem oferty są funkcjonalne domy wolnostojące z garażem na zagospodarowanych działkach. Domy wraz z odrębnymi budynkami gospodarczymi posadowione są na działkach o powierzchni ca 3000 m², zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Wrzesina, gm. Jonkowo, powiat olsztyński, niedaleko miasta wojewódzkiego Olsztyna.

Osiedle Wrzesina - to niezwykle kameralna i urokliwa inwestycja, dla poszukujących niezwykłego klimatu i bliskiego kontaktu z przyrodą. Domy zapewniają swoim mieszkańcom wspaniały azyl, z dala od wielkomiejskiego zgiełku - mają jednak doskonały i szybki dojazd do Olsztyna.

Spółka ma wybudowanych i oferuje do sprzedaży 5 domów, natomiast docelowo ma być ich 20. Osiedle jest wyposażone we własną oczyszczalnię z kanalizacją oraz ma własne ujęcie czystej wody wraz z rozprowadzeniem.

Domy mają powierzchnię użytkową od 130 do 150m 2, są o architekturze nawiązującej do domów wiejskich, dwukondygnacyjne, dachy dwuspadowe. Domy cechuje funkcjonalny układ pomieszczeń – otwarta przestrzeń na parterze wspaniale integrująca życie każdej rodzin. Z salonu / pokoju dziennego można wyjść na zewnętrzne duże patio i cieszyć się malowniczą, leśną okolicą. Na parterze jest też kuchnia, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze (z łatwością do wykorzystania też jako pralnia) z bezpośrednim dostępem do garażu. Na piętrze 3 lub 4 pokoje, w zależności od typu domu. Wszystkie pokoje są bardzo jasne, dobrze oświetlone dzięki dużej ilości okien, w tym również połaciowych.

Domy położone są na działkach o powierzchni ca 3000 m2 każda, co daje możliwość ciekawej aranżacji i zagospodarowania, np. założenia sadu, ogrodu czy pasieki.

Poza domem mieszkalnym, na każdej działce jest wybudowany budynek gospodarczy o pow. 30 m 2. Powierzchnię użytkową zwiększa duży podcień. Budynek może służyć do realizacji każdego prawie hobby lub być wykorzystywany dla celów prowadzonej działalności, albo być garażem na drugi samochód

Inwestycja Osiedle Wrzesina znajduje się we Wrzesinie, ul. Jaworowa (9.2 km od Olsztyna), została zrealizowana przez Jaz Eco Spółka z o.o.

Inwestycja Osiedle Wrzesina została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wrzesina nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jaz Eco Spółka z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja

• Bezpośrednio przy drodze nr 527 Olsztyn-Morąg-Pasłęk w odległości:

do centrum Olsztyna – 19 km

do Gietrzwałdu (i miejsca Objawień Matki Boskiej) – 5 km

do centrum Wrzesiny – 2 km

do Morąga – 28 km

do Jonkowa – 10 km

do Łukty – 12 km

• Malownicza, leśna okolica

• Bliskie sąsiedztwo pięknego Jeziora Giłwa

W odległości niespełna 1 km, idąc przez las, w Rentynach położone jest piękne Jezioro Giłwa, liczne ośrodki wypoczynkowe, plaże, molo, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Wrzesina to wieś położona w południowej części gminy Jonkowo, przy drodze wojewódzkiej Olsztyn-Morąg. Obecnie Wrzesina liczy ok. 400 mieszkańców. We wsi znajduje się szkoła podstawowa (wraz z salą gimnastyczną i biblioteką), świetlica Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie, kościół parafialny pw. św. Marii Magdaleny, Ochotnicza Straż Pożarna, sklepy, gospodarstwo agroturystyczne, leśniczówka ze stadniną koni oraz zakłady produkcyjne: zakład mechaniczny, stolarski, szkółka roślin ozdobnych. We Wrzesinie został również założony klub piłkarski KS Wrzesina dysponujący stadionem.

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Data publikacji: 16.03.2018
Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: