Osiedle Kolorowe II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jana Karnowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Irkol S.C.

Wejherowo, ul. Jana Karnowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kolorowe II

3 zdjęcia

Osiedle Kolorowe II
Osiedle Kolorowe II
Osiedle Kolorowe II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rozpoczynamy przedsprzedaż II etapu osiedla Kolorowego, który będzie obejmował 7 mieszkań w 4 budynkach 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej z pionowym podziałem. Kupując mieszkanie, stajecie się Państwo w zasadzie posiadaczem połowy domu. Lokal składa się z salonu z aneksem kuch., wc, przedpokoju na parterze, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju na I piętrze, sypialni z łazienką, przedpokoju na II piętrze oraz strychu. Każde mieszkanie ma osobne wejście, dysponuje ogródkiem z tarasem do wyłącznego korzystania jak również miejscem postojowym. W całym mieszkaniu stosujemy ogrzewanie podłogowe, montujemy kocioł gazowy 2-funkcyjny. W lokalu jest instalacja elektryczna, alarmowa, gazowa jak również wodno-kanalizacyjna podłączona do sieci miejskiej.

Inwestycja Osiedle Kolorowe II znajduje się w Wejherowie, ul. Jana Karnowskiego (13 km od Gdyni), została zrealizowana przez Irkol S.C.

Inwestycja Osiedle Kolorowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolorowe II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Irkol S.C. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wejherowo to miasto i gmina w województwie pomorskim, położone na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i Pradoliny Redy–Łeby, nad rzeką Redą. Stanowi element Małego Trójmiasta Kaszubskiego, jest również częścią aglomeracji gdańskiej. Siedziba powiatu wejherowskiego i gminy Wejherowo. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa gdańskiego, obszar bezpośrednio przylegający do niego tworzy gminę wiejską. Jako jedna z gmin wchodzi w skład Komunalnego Związku Gmin "Dolina Redy i Chylonki".

Wydany w 1880 Słownik geograficzny Królestwa Polskiego, uznaje miasto Wejherowo za stolicę Kaszub.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kolorowe II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kolorowe II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Kolorowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wejherowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kolorowe II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolorowe II znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Kubusia Puchatka w Wejherowie w odległości 502 m, Prywatna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Naja Szkòła w odległości 525 m, Prywatna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Naja Szkòła w odległości 549 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kolorowe II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Władysława Lassmann w odległości 93 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1 - Filia w Wejherowie w odległości 612 m, NZOZ Przychodnia Stomatologiczna w odległości 775 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kolorowe II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Kinguś, w odległości 208 m znajduje się Żabka, w odległości 246 m znajduje się Sklep Wielobranżowy "Kasia".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolorowe II w odległości 13 m znajduje się boisko / kort, w odległości 14 m znajduje się boisko / kort, w odległości 38 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.11.2018
Data aktualizacji: 25.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: