Villa Park Gdańsk

Domy na sprzedaż ul. Jasińskiego, oferowane bezpośrednio przez Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Gdańsk, Jasień, ul. Jasińskiego
Ceny od: 6 800 zł/m2
Villa Park Gdańsk

4 zdjęcia

Villa Park Gdańsk
Villa Park Gdańsk
Villa Park Gdańsk
Villa Park Gdańsk

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Villa Park Gdańsk dostępnych jest 12 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu blisko centrum Gdańska.

Inwestycja Villa Park Gdańsk znajduje się na Jasieniu przy ul. Jasińskiego. Jest to obszar oddalony jedynie 7km od ścisłego centrum Gdańska.

Kameralna, w większości jednopiętrowa zabudowa całego osiedla będzie szczególnym atutem dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Osiedle wyróżni wyjątkowo rodzinny charakter i niska zabudowa maksymalnie do dwóch pięter.

Cały projekt składa się z ośmiu budynków wielorodzinnych dwu- i trzysekcyjnych oraz z 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy jednorodzinne w swojej bryle posiadają garaż jednostanowiskowy oraz na każdej posesji znajdzie się przynajmniej jedno niezależne miejsce parkingowe. Budynki wielorodzinne na poziomie -1 wyposażone są w trzystanowiskowe hale garażowe. Dostępne są mieszkania: 2-pokojowe o powierzchni od 48 do 50 m2 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 62 m2 4-pokojowe o powierzchni od 96 do 98 m2 5-pokojowe o powierzchni od 94 do 119 m2 Dla przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy: miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 25 000 zł miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej należy zakupić również odpowiadającą komórkę lokatorską.

Planowane zakończenie inwestycji to III kwartał 2023.

Inwestycja Villa Park Gdańsk znajduje się na Jasieniu, ul. Jasińskiego (7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 90 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Park Gdańsk w sprzedaży jest 12 nowych domów o powierzchni 135 metrów kwadratowych, w cenie od 850 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni 135 m2 w cenie od 850 000 zł (12 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 90 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 12 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
135 m².
Powierzchnie działek:
od 360 do 523 m².
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 850 000 do 1 040 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 800 do 7 701 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jasień to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Atrakcyjene położenie z dogodną komunikacją do centrum sprawiają, że jest jedną z najczęściej wybieranych dzielnic wśród nowych mieszkańców trójmiasta. Mnogość nowych inwestycji deweloperskich rozwija całą dzielnicę tworząc atrakcyjną tkankę miejską. W okolicy osiedla zanjduje się infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia codzienne funcjonowanie. W sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, sklepy spożywcze oraz przedszkole. Osiedle Villa Park Gdańsk to inwestycja skierowana do osób ceniących sobie, kameralny charakter budynków wpisanych w otaczająca zieleń. Szukających wytchnienia od zgiełku monolitycznych wieżowców i bloków dużego miasta.

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Park Gdańsk?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Park Gdańsk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Villa Park Gdańsk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stężycka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park Gdańsk w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.01.2021
Data aktualizacji: 05.08.2022
Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. logo

Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kartuska 420B Gdańsk

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: