Okrzei

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Okrzei dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A114
4
87,93 m²
Parter

Opis Inwestycji

Okrzei Sopot będzie prywatną enklawą dla mieszkańców - ogrodzoną, monitorowaną i chronioną. Białe budynki o wysokości 3 pięter otoczą zielony dziedziniec. W jego centrum znajdzie się wejście do kompleksu fitness oraz plac zabaw. Pomiędzy alejkami pojawią się kompozycje roślin i przemyślana mała architektura. Ogródki przydomowe oddzielą od części wspólnych żywopłoty. Reprezentacyjne strefy wejścia oraz hole windowe doświetlone będą światłem dziennym. Mieszkania posiadać będą duże balkony i przeszklenia witrynowe.W sprzedaży znajdują się mieszkania:2 pokojowe o powierzchni 37 – 62 m23 pokojowe o powierzchni 61 – 88 m24 pokojowe o powierzchni 87 – 94 m25 pokojowe o powierzchni 111 – 119 m2Dla wszystkich mieszkań przewidziano przynajmniej 1 miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz pomieszczenie piwniczne.

Inwestycja Okrzei znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Okrzei (1.1 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Okrzei została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Okrzei pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 88 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Okrzei

Okrzei to miejsce szczególne. Powstaje w otoczeniu, które posiada pełną infrastrukturę. Cały Sopot z Monciakiem, molo, klubami, atrakcjami turystycznymi i sportowymi znajduje się w zasięgu spaceru. Bezpośrednie otoczenie inwestycji to potok Karlikowski i urokliwie zagospodarowany zbiornik wodny. W odległości do 500 m od inwestycji znajdują się: plaża szkoły przedszkola ośrodki zdrowia sklepy restauracje hipodrom klub żeglarski

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

W odległości 250 metrów od inwestycji Okrzei znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bitwy pod Płowcami.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 im Jana Matejki w odległości 300m, Przedszkole nr 8 w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Apteka Avena, w odległości 400 m znajduje się Apteka - Dbam o Zdrowie, w odległości 500 m znajduje się SPZZOZ Przychodnia z Miejską Stacją Pogotowia Ratunkowego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Pineda del mar - Tawerna Hiszpańska, w odległości 250 m znajduje się Star Texan Restaurant, w odległości 250 m znajduje się Hotel-Restauracja-Spa Villa Baltica .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Stadion rugby w Sopocie, w odległości 800 m znajduje się Sopockie Stowarzyszenie Kulturystyki i Rekreacji, w odległości 1100 m znajduje się MOSIR SOPOT - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie.

Data publikacji: 21.04.2016

Data aktualizacji: 25.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie