Okrzei

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Sopot, Dolny Sopot, ul. Okrzei

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Okrzei

4 zdjęcia

Okrzei
Okrzei
Okrzei
Okrzei

Najbliższe inwestycje

 • Okrzei Etap II

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

 • Monte Cassino 27

  Partners International

 • Apartamenty Dolny Sopot

  Tree Development Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Okrzei Sopot będzie prywatną enklawą dla mieszkańców - ogrodzoną, monitorowaną i chronioną. Białe budynki o wysokości 3 pięter otoczą zielony dziedziniec. W jego centrum znajdzie się wejście do kompleksu fitness oraz plac zabaw. Pomiędzy alejkami pojawią się kompozycje roślin i przemyślana mała architektura. Ogródki przydomowe oddzielą od części wspólnych żywopłoty. Reprezentacyjne strefy wejścia oraz hole windowe doświetlone będą światłem dziennym. Mieszkania posiadać będą duże balkony i przeszklenia witrynowe.

W sprzedaży znajdują się mieszkania:

2 pokojowe o powierzchni 37 – 62 m2

3 pokojowe o powierzchni 61 – 88 m2

4 pokojowe o powierzchni 87 – 94 m2

5 pokojowe o powierzchni 111 – 119 m2

Dla wszystkich mieszkań przewidziano przynajmniej 1 miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz pomieszczenie piwniczne.

Inwestycja Okrzei znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Okrzei (1.1 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Okrzei została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Okrzei pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 88 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Okrzei to miejsce szczególne. Powstaje w otoczeniu, które posiada pełną infrastrukturę. Cały Sopot z Monciakiem, molo, klubami, atrakcjami turystycznymi i sportowymi znajduje się w zasięgu spaceru. Bezpośrednie otoczenie inwestycji to potok Karlikowski i urokliwie zagospodarowany zbiornik wodny. W odległości do 500 m od inwestycji znajdują się: plaża szkoły przedszkola ośrodki zdrowia sklepy restauracje hipodrom klub żeglarski

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okrzei mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Okrzei znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bitwy pod Płowcami.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA w odległości 350 m, Przedszkole nr 8 w odległości 420 m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Okrzei jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Okrzei składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia Staropolska, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.04.2016
Data aktualizacji: 09.03.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: