Okrzei Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Sopot, Karlikowo, ul. Okrzei
Okrzei Etap II

6 zdjęć

Okrzei Etap II
Okrzei Etap II
Okrzei Etap II
Okrzei Etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Okrzei Etap II dostępnych jest 9 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Eleganckie osiedle Okrzei Sopot wkomponowane jest w przestrzeń pobliskich błoni, potoku Karlikowo i pasa nadmorskiego, 400 metrów od plaży, w odległości kwadransa spacerem do centrum. Blisko, a jednocześnie daleko od skupisk turystów, którzy rzadko zaglądają na ulicę Okrzei. W sezonie to jeden z najcichszych i najspokojniejszych sopockich.

Inwestycja Okrzei to swoista kalka rozwiązań zrealizowanego już osiedla Okrzei Sopot – wielokrotnie nagradzanego w polskich oraz międzynarodowych konkurach architektonicznych.

Okrzei proponuje ponownie dynamikę nowoczesnej, geometrycznej bryły o wysokości 3 pięter, nieregularny rytm okien i balkonów, monochromatyczną kolorystykę, duże przeszklenia, wpuszczające do apartamentów, jak najwięcej nadmorskiego światła. Pomiędzy budynkami, zielone przestrzenie uzupełni funkcjonalność i uroda użytkowych części osiedlowego interioru: kaskadowych schodów, ścieżek oraz miejsc wypoczynku. Różnorodna kompozycja doboru roślin sprawi, że wewnętrzy dziedziniec zachowa swoje walory estetyczne przez cały

rok.

Niepowtarzalność osiedla podkreślają ponownie szlachetne materiały wykończeniowe na elewacji oraz w wnętrzach. Przestrzenie wspólne Okrzei to już nie tylko strefa rekreacyjna z salą fitness czy SPA, ale również strefa klubowa, sala kinowa z dobrą akustyką do prywatnych seansów kinowych czy warsztat majsterkowicza, kompleksowo wyposażony w wysokiej klasy sprzęt.

Wnętrza Okrzei Sopot to połączenie nowoczesności z stylem glamour. Surowym, nawiązującym do elewacji budynku, betonowym ścianom i posadzkom towarzyszy będą naturalne materiały oraz fronty wykończone palonym drewnem.

W sprzedaży znajdują się 2- 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 43 do 115 mkw. Dla każdego z mieszkań przewidziano przynajmniej 1 miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze

Inwestycja Okrzei Etap II znajduje się w Karlikowie, ul. Okrzei (1.1 km od centrum Sopotu), jest realizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Okrzei Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Okrzei Etap II pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 47 do 105 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 47 do 55 m2 (4 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 70 m2 (4 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 105 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 105 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Karlikowo jest dzielnicą wypoczynkową i mieszkaniową. Nad Zatoką Gdańską są piaszczyste plaże oraz przystań rybacka. W Karlikowie nie brakuje pensjonatów i kempingów, w których zatrzymują się turyści. Oprócz plaży często odwiedzanym terem rekreacyjnym jest Lasek Karlikowski, jednak większą jego część udostępnia się tylko gościom tutejszych ośrodków wczasowych. Karlikowo to znane centrum windsurfingu, gdzie trenowali najlepsi polscy zawodnicy. Zabudowę dzielnicy stanowią głównie domy jednorodzinne. W ostatnich latach powstało wiele nowoczesnych osiedli, szczególnie tych z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Na rozwój Karlikowa wpływa bliskość Gdańska, który graniczy z tą dzielnicą. Mieszkańcy nie mają najmniejszych problemów z dojeżdżaniem do pracy lub szkoły w stolicy aglomeracji.

Komunikacja

Karlikowo jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Sopotu oraz Gdańskiem. Jeżdżą po nim autobusy, ale najszybsze dojazdy zapewniają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Ze stacji Sopot-Wyścigi do głównego przystanku kolejowego w mieście dotrzemy w zaledwie 3 minuty, a do Gdańska Głównego – w 19 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okrzei Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Okrzei Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bitwy pod Płowcami.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei Etap II znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA w odległości 330 m, Akademia FES (Fundacji Edukacji Spółdzielczej) w odległości 360 m, Przedszkole nr 8 w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Okrzei Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Okrzei Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia Staropolska, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei Etap II w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2020
Data aktualizacji: 09.03.2021
Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. logo

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

GDAŃSK JELITKOWO ul. Bursztynowa 1/1 80 – 342 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: