Apartamenty Sąsiedzka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest House S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 637 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pszczelna 32(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Pszczelna 32 (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950/m2
  Pszczelna 32
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 44 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Smart Apartments Sp. z o.o. Sp.K.
 • Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Zbrojarzy 111 (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Projekt Ruczaj - Zbrojarzy 111
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 41 - 65 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Projekt Ruczaj(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul Ruczaj 17A (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200 brutto/m2
  Projekt Ruczaj
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 33 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 18 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą propozycją - Apartamenty Sąsiedzka na ul. Sąsiedzkiej - Ruczaj, gdzie łączymy naturę z funkcjonalnością, położonym na terenie zagospodarowanym niską zabudową. Zakończenie budowy koniec IV kwartału 2019.Dodatkowym atutem są ogródki znajdujące się na parterze oraz udogodnienia dla każdego z mieszkań: garaż podziemny i komórki lokatorskie. Apartamenty również dysponują dużymi przeszkleniami i balkonami dzięki, którym pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone i zyskują na przestrzeni.Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego mieszkania dla Państwa! Sprzedaż bez prowizji!

Inwestycja Apartamenty Sąsiedzka znajduje się na Dębnikach, ul. Sąsiedzka (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest House S.A..

Inwestycja Apartamenty Sąsiedzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań w tym 11 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sąsiedzka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 9 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest House S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 254 do 375 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (10).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sąsiedzka

W niewielkiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, umożliwiające mieszkańcom dogodny dojazd do pracy, szkoły czy centrum. W bliskiej odległości znajduje się wiele miejsc rekreacyjnych takich jak: Centrum sportu i rekreacji Cascada – 1km Krakowski Klub Jazdy Konnej – 1,3km Las Borkowski – 1,6km Zalew Zakrzówek – 1,4km Skałki Twardowskiego – 2,3km Kolejnym udogodnieniem jest bliskość : Centrum biurowego DotOffice – 2,4km Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego – 1,4km Obwodnica - 8 km Lotnisko Balice - 18 km

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sąsiedzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Sąsiedzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zachodnia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sąsiedzka znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne OGRÓDEK w odległości 70 m, Niepubliczny Młodzieżowy Dom Kultury "Po Godzinach" w Krakowie w odległości 70 m, Publiczne Przedszkole Źródełko w Krakowie w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sąsiedzka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Krakowska w odległości 420 m, Lekarz w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sąsiedzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Na Ruczaju.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sąsiedzka w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 05.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie