Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Podgaje etap VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Domagały Mariana, oferowane bezpośrednio przez

Instal Kraków S.A.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Domagały Mariana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Podgaje etap VIOsiedle Podgaje etap VI

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mieszkania

Skrojona na miarę kawalerka, a może optymalna przestrzeń dla rodziny?

Oferowane mieszkania mają od 32 do 68 m2. Większość lokali została tak zaprojektowana, by mieszkańcy mogli aranżować wnętrza zarówno z otwartą, jak i zamkniętą kuchnią.

Istnieje możliwość łączenia lokali.

Uwaga! Ściany żelbetowe i ceramiczne zostały wykończone tynkiem gipsowym, natomiast ściany działowe zostały wykonane w technologii MultiGips.

Niska zabudowa wraz z niewielką ilością mieszkań w budynku to gwarancja ciszy, spokoju i komfortu życia na codzień.

Ponadto wszystkie budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy.

Nad bezpieczeństwem czuwa system przeciwpożarowy.

Zagospodarowanie

Dobrze zaprojektowana przestrzeń

Projekt zieleni zakłada zróżnicowanie kolorystyczne roślin dla poszczególnych stref osiedla, dzięki czemu całość będzie tworzyła unikalną i miłą oku kompozycję.

Liczne ciągi piesze, wraz z ławkami, zostały otoczone rozmaitymi odmianami roślin, co sprzyja wypoczynkowi.

Zadbaliśmy także o najmłodszych i ich rodziców, projektując dwa atrakcyjne place zabaw na dziedzińcach oraz przedszkole.

Inwestycja Osiedle Podgaje etap VI znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Domagały Mariana (8.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Instal Kraków S.A.

Inwestycja Osiedle Podgaje etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podgaje etap VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Instal Kraków S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podgaje etap VI?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podgaje etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 156 metrów od inwestycji Osiedle Podgaje etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domagały Magazyny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podgaje etap VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podgaje etap VI znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 226 m, Niebieska Żabka w odległości 235 m, Fair Play w odległości 346 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Podgaje etap VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 615 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podgaje etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 182 m znajduje się Żabka, w odległości 419 m znajduje się Piekarnia Czajczyk, w odległości 465 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podgaje etap VI w odległości 518 m znajduje się boisko / kort, w odległości 672 m znajduje się boisko / kort, w odległości 737 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.01.2023
Data aktualizacji: 26.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023