Osiedle Sasanka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInHome Nieruchomości Robert Spychała

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Jeżeli cenisz sobie spokój i chcesz zapomnieć o miejskim zgiełku ta oferta jest właśnie dla Ciebie!OSIEDLE SASANKA to oferta komfortowych domów dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia oraz jednocześnie poszukujących spokoju, ciszy i bliskości natury.OSIEDLE SASANKA to trzy domy jednorodzinne dwulokalowe, znajdujące się w Gutkowie oddalonym o ok. 10 km od centrum Olsztyna – to zaledwie 15 min drogi samochodem!OSIEDLE SASANKA jest w trakcie budowy. Wszystkie domy zostaną oddane do użytkowania na wiosnę 2020 roku w stanie deweloperskim.Każdy z budynków ma 83,29 mkw powierzchni użytkowej plus dodatkowo garaż o powierzchni 17,45 mkw.Do każdej nieruchomości będzie przynależeć duża działka – w zależności od wybranego segmentu działki mają powierzchnię od 760 mkw do nawet 1 256 mkw.Na parterze każdego domu znajduje się:• otwarta na salon kuchnia (jeżeli wolisz kuchnię zamkniętą – w prosty sposób można tę przestrzeń przearanżować);• przestronny, jasny salon z miejscem na instalację kominka według indywidualnego projektu z dużym oknem balkonowym, umożliwiającym wyjście na taras;• toaleta dla Gości – WC z umywalką;• pomieszczenie gospodarcze z przyłączem gazowym na piec centralnego ogrzewania;• mniejsze pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane pod schodami;• wiatrołap przy wejściu z miejscem na naprawdę dużą szafę.Na piętrze każdego domu znajduje się:• 3 sypialnie – dwie bliźniacze dla dzieci oraz jedna dla rodziców z przewidzianą garderobą;• druga łazienka- z miejscem na WC, prysznic, wannę i umywalkę.Ponadto w każdym domu jest mnóstwo miejsca przewidzianego do przechowywania:• miejsce na obszerną szafę w wiatrołapie;• miejsce na szafę w korytarzu;• miejsca na szafy w każdej z dwóch sypialni dziecięcych;• miejsce na garderobę w sypialni rodziców;• dodatkowa przestrzeń na strychu – do indywidualnego zaaranżowania;• dodatkowa przestrzeń w garażu.Dojazd do budynków wewnętrzną drogą osiedlową. Do samego OSIEDLA SASANKA prowadzi droga gminna.Do budynku zostanie doprowadzona woda z wodociągu gminnego, prąd, gaz oraz kanalizacja podłączona do szczelnego szamba betonowego o pojemności 8 000 litrów.

Inwestycja Osiedle Sasanka znajduje się w Gutkowie, ul. Jarzębinowa 196/5 (0.9 km od Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera InHome Nieruchomości Robert Spychała.

Inwestycja Osiedle Sasanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sasanka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 454 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper InHome Nieruchomości Robert Spychała przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaż jednostanowiskowy.
Udogodnienia: własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sasanka

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Data publikacji: 11.06.2019

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie