Osiedle Bajka

Domy na sprzedaż ul. Krasickiego, oferowane bezpośrednio przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Krasickiego
Osiedle Bajka

4 zdjęcia

Osiedle Bajka
Osiedle Bajka
Osiedle Bajka
Osiedle Bajka

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajka dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Bajka będzie składać się tylko z 20 segmentów/bliźniaków.

Przy czym 14 segmentów połączonych jest wiatami, przez co nasze segmenty stanowią poniekąd domy wolnostojące, ponieważ mają oddzielne bryły konstrukcyjne, Pozostałe 6 segmentów połączonych jest ścianami, z tymże każdy segment ma swoją ścianę, czyli pomiędzy segmentami jest podwójna ściana.

Powierzchnia użytkowa każdego segmentu to ponad 71 metrów. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi parter i piętro pełnej wysokości. Metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej. Aranżacja poddasza wraz ze schodami umożliwia uzyskanie dodatkowej powierzchni np. dwóch kolejnych sypialni. Prace aranżacyjne należą do decyzji klienta.

W każdym budynku w zabudowie bliźniaczej rozkład pomieszczeń prawego lokalu stanowi odbicie lustrzane lewego lokalu. Do każdego segmentu przynależy ogródek oraz dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu.

Do każdego lokalu przynależy:

- ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu ( ogródki od 50 metrów do 115 metrów) na tyłach budynku

- dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu z frontu budynku

- poddasze do własnej aranżacji (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej lokalu zaś aranżacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta).

Poddasze jest potencjałem segmentu. Powierzchnię tę można optymalnie wykorzystać i zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako dodatkowe sypialnie, gabinet czy strefę relaksu.

To co nas wyróżnia to:

• oddzielna bryła konstrukcyjna

• pokrycie dachu dachówką ceramiczną

• obydwa stropy są z płyt strunobetonowych, czyli obydwa są pełnonośne

• wentylacja z odzyskiem ciepła

• ligowe materiały budowlane min: ściany z pustaków ceramicznych

• indywidualne altany śmietnikowe

Inwestycja Osiedle Bajka znajduje się w Nowej Woli, ul. Krasickiego (1.5 km od Warszawy), jest realizowana przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajka w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni 71 m2 (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Schody wewnętrzne z parteru na pierwsze piętro - betonowe. Poddasze nieużytkowe do adaptacji klienta. /Schody na poddasze- opcja poza standardem/ Schodki zewnętrzne frontowe- brukowe. Chodniki i miejsca parkingowe z kostki brukowej (dojazdy i pojazdy: DMC 3,5 tony) Ogrodzenie części ogrodowej- ogrodzenie systemowe z siatki powlekanej lub ocynkowanej.

Dach

Dach - konstrukcja drewniana, pokryty dachówką ceramiczną, podbitka metalowa w laminacie. Stropy - panele strunobetonowe. Kominy kominkowy z elementów stalowych montowanych do elewacji - opcja poza standardem.

Elewacja

ynk elewacyjny - silikonowy lub silikatowy.

Stolarka okienna

Okna PCV, pakiet trójszybkowy, profil sześciokomorowy.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe stalowe w laminacie z dwoma zamkami.

Posadzka

Posadzki cementowe. wg PN-62/B-10144

Ściany

• Ściany konstrukcyjne wykonane z „ciepłej” ceramiki poryzowanej Porotherm na spoinie ciepłochronnej DryFix, docieplane styropianem, ławy fundamentowe betonowe, podłoża posadzek betonowe na podsypkach piaskowych. • Ściany fundamentowe z izolacją przeciwwilgociową, ocieplone na całej wysokości. Wewnątrz budynku tynki gipsowe maszynowe. wg PN-B-10110:2005 III kat. Ściany działowe z cegły grub. 8 cm.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne metalowe.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne konglomerat mineralny.

Instalacje

Media: prąd (trzy fazy), gaz (gazociąg), woda (gminny wodociąg), kanalizacją (gminna sieć). Instalacja wentylacyjna - mechaniczna. Instalacja wody użytkowej - polimerowa, Instalacja elektryczna, instalacja elektryczna kuchenki, TV. /Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ [bez osprzętu zewnętrznego (gniazd, wyłączników) i bez osprzętu oświetleniowego Instalacja gazowa: przewody stalowe Instalacja kanalizacyjna PCV. /Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/

Ogrzewanie

Przewody pionów c.o. w technologii polimerowej, głowice zaworowe termostatyczne, w łazience białe grzejniki drabinkowe. Mieszkanie wyposażone w kocioł grzewczy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja CO - polimerowa. /Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ - grzejniki płytowe

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 6 domów wolnostojących.
Powierzchnie domów:
71 m².
Powierzchnie działek:
od 55 do 58 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Bajka położone jest w podwarszawskiej Nowej Woli, w powiecie piaseczyńskim. Lokalizacja ta łączy w sobie bliskość dużego ośrodka miejskiego ze znacznie spokojniejszą, bezpośrednią okolicą, która obfituje w szereg wykorzystywanych na co dzień udogodnień. Ta lokalizacja jest wyjątkowo ciekawą alternatywą dla osób poszukujących swojego miejsca do zamieszkania. Okolica inwestycji bogata jest w liczne punkty handlowo – usługowe, zapewnia również łatwy dostęp do przychodni zdrowia, placówek oświatowych, urzędu pocztowego czy połączeń komunikacji zbiorowej. W odległości zaledwie 70 metrów od inwestycji Osiedle Bajka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 02. Natomiast do stacji kolejowej Nowa Iwiczna jest niecały kilometr (mazowieckie.com.pl , ztm.waw.pl) Mieszkańcy Nowej Woli oprócz dogodnego położenia mają do dyspozycji bogatą infrastrukturę handlowo-usługową oraz bogatą ofertę edukacyjno-sportową. W sąsiedztwie bowiem znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne centra handlowe. W Mysiadle położonym niespełna 15 minut od naszej inwestycji powstała w ramach „Centrum Edukacji i Sportu” najnowocześniejsza w kraju szkoła podstawowa. Ponadto gmina zmodernizowała szkołę podstawową w Nowej Iwicznej, w 2020 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego segmentu dydaktyczno-sportowego. Szkoła dysponuje również boiskiem wielofunkcyjnym oraz skate parkiem dostępnym dla wszystkich mieszkańców okolicy. Natomiast w odległości zaledwie 750 metrów od Osiedla Bajka znajduje się boisko gminne (http://fclesznowola.futbolowo.pl/) wraz z siłownią napowietrzną. Okolica zachęca do wypoczynku. Stawiając na kameralną okolicę o niskiej zabudowie, przyszli mieszkańcy Osiedla Bajka z chęcią będą powracać do domu, po ciężkim dniu. Przyjazna atmosfera i wysokie poczucie bezpieczeństwa to atuty, których trudno szukać w zatłoczonych dzielnicach Warszawy. O życie kulturalne i rozrywkowe mieszkańców dba Gminny Ośrodek Kultury (GOK), gdzie organizowane są wydarzenia kulturalne oraz artystyczne zajęcia cykliczne (warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne i taneczne). Wszystkim mieszkańcom gminy Lesznowola GOK proponuje koncerty, spektakle, wystawy, spotkania podróżnicze, wykłady, konkursy, wycieczki czy imprezy plenerowe.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bajka?

Mieszkańcy Nowej Woli prócz korzystania z uroków i atrakcji najbliższej okolicy, mogą w każdej chwili dotrzeć do CENTRUM WARSZAWY dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych: Koleje Mazowieckie - czas przejazdu ze stacji Warszawa Śródmieście do stacji Nowa Iwiczna to około 30 minut. Obecnie prowadzone są rownież prace na trasie Warszawa - Radom polegające na modernizacji istniejącej trasy kolejowej. W ramach inwestycji budowane są tory kolejowe dla Szybkiej Kolei Miejskiej. Przewidywane na 2023 rok uruchomienie lini SKM znacznie poprawi obecne połączenia kolejowe dzięki czemu jeszcze szybciej będzie można dotrzeć do ścisłego centrum Warszawy. autobus/metro - dobrą komunikację zapewniają linie nr 709 i 727 łączące Nową Wolę ze stacją Metro Wilanowska (czas przejazdu to około 30 minut), lub własnym środkiem transportu. Obecnie najdogodniejszy dojazd do centrum Warszawy zapewnia ul. Puławska, czas przejazdu samochodem to 40 minut w godzinach szczytu i 20 minut poza godzinami szczytu. W ciągu najbliższych kilku lat planowane jest wybudowanie i otwarcie kolejnych odcinków trasy S7 z Warszawy do Grójca, zwanej “Puławską Bis”. Odcinek od węzła Lotnisko do obwodnicy Grójca powinien być dostępny dla kierowców jesienią 2022.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bajka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Smart Kids Academy w odległości 310 m, Niepubliczny Punkt Przedszkony Zwierzaki Sp. z o.o. w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne RAM TAM TAM w odległości 450 m.

Data publikacji: 22.06.2021
Data aktualizacji: 27.07.2022
IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. logo

IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Puławska 45B lok. 8, Piaseczno

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: