The Avenue

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 854 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bacciarellego 54 - etap 2(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bartoszowice, ul. Bacciarellego 54 (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 11 500 brutto/m2
  Bacciarellego 54 - etap 2
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 42 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Trei Residential
 • Bacciarellego 54(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bartoszowice, ul. Bacciarellego 54 (5.6 km od centrum Wrocławia)
  Bacciarellego 54
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 39 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Trei Residential
 • Olimpia Port(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Kolumba/Marca Polo (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 704 brutto/m2
  Olimpia Port
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 254
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 114 ofert
  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

The Avenue to luksusowa inwestycja położona na pograniczu dwóch prestiżowych wrocławskich osiedli – Biskupina i Sępolna. Kameralny charakter inwestycji łączy nowoczesne rozwiązania architektoniczno-budowlane z klasyczną bryłą obiektu. Klinkierowa elewacja, będąca idealnym połączeniem piękna i trwałości, nada obiektowi wyjątkowego uroku oraz ponadczasowej elegancji.The Avenue to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy pragną zamieszkać w otoczeniu zieleni i wyjątkowej architektury, pozostając przy tym w niedalekiej odległości od centrum miasta.Budynek składa się z lokali mieszkalnych o ergonomicznych układach oraz zróżnicowanych powierzchniach (od 23-metrowych kawalerek przez ustawne mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, aż do przestronnych 4-pokojowych mieszkań, których metraż sięga do 134 m kw.).Do każdego lokalu będzie przynależeć balkon loggia lub prywatny ogród.Dla bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców, budynek zostanie wyposażony w podziemny parking, cichobieżne windy, najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, system monitoringu oraz klucza generalnego.Do wykończenia części wspólnych budynku zostaną użyte materiały najwyższej jakości, a wyjątkowego charakteru naszej inwestycji nadadzą prace wrocławskich artystów.

Inwestycja The Avenue znajduje się na Biskupinie, ul. Dembowskiego (4.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja The Avenue została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji The Avenue pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
Okna drewniane plus na parterze rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe klasy C
Balkony
Płytki mrozoodporne
Posadzka
Podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej
Parapety wewnętrzne
Kamienne
Instalacje
Instalacja elektryczna - Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną Instalacja telewizyjna - Orurowanie dla telewizji kablowej - gniazdo anteny TV w pokoju dziennym Instalacja telefoniczna - 1 puszka w przedpokoju + rurarz Instalacja internetowa - Według projektu Domofon - Aparat videodomofonu w przedpokoju Instalacja wody i kanalizacji - Podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłączenie wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji The Avenue

Inwestycja The Avenue usytuowana jest na tzw. Wielkiej Wyspie, w obrębie prestiżowej wrocławskiej dzielnicy – Biskupina. Ulica Dembowskiego, przy której powstaje inwestycja oddziela willowy obszar Biskupina od zabudowanego na planie orła zabytkowego Sępolna. Wyjątkowego charakteru inwestycji nadaje, sąsiadujący z nią, XIX-wieczny Schron Piechoty, który zostanie odrestaurowany by podnieść walor estetyczny otoczenia. W bliskim sąsiedztwie The Avenue znajdują się m.in. Hala Stulecia, Ogród Japoński, oraz najstarsze ZOO w Polsce. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji położony jest Park Szczytnicki, a także korty tenisowe, basen oraz liczne ścieżki rowerowe. Rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwoli na wygody dojazd w różne części miasta. przystanki tramwajowe: 1, 2, 4, 9, 10, 17, 23 przystanki autobusowe: 145, 146, 253, 255

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji The Avenue mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji The Avenue znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okrzei.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji The Avenue znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 19 w odległości 330 m, Gimnazjum nr 20 w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące nr XI w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji The Avenue składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji The Avenue w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie