Nałęczowska 177 by Hvile Park

Mieszkania na sprzedaż ul. Nałęczowska, oferowane bezpośrednio przez

HvilePark Pawłowscy

Lublin, ul. Nałęczowska 177

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1499 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nałęczowska 177 by Hvile Park

14 zdjęć

Nałęczowska 177 by Hvile Park
Nałęczowska 177 by Hvile Park
Nałęczowska 177 by Hvile Park
Nałęczowska 177 by Hvile Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
  • pompa ciepła

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 390 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe i pompy ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (57): wielkość: 2,4 m2 - 6 m2, cena: od 5.000 zł/szt.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca) : od 35.000 zł/szt. Możliwość zakupu więcej niż 1 mp

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zamieszkaj na wyjątkowej i kameralnej inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park. Jest to 2 etap budowy. W pierwszym etapie powstał budynek biurowy oraz 2 mieszkaniowe. Doskonała jakość i ponadczasowe rozwiązania są kwintesencją duńskiego sposobu projektowania i stylu życia, a bliski kontakt z naturą zapewnia relaks na co dzień.

W skład nowej inwestycji wchodzi 69 mieszkań, zlokalizowanych w 3 eleganckich budynkach z windami od poziomu - 1, gdzie znajduje się garaż wielostanowiskowy.

Wybierz dla siebie jedno z mieszkań o wysokim standardzie i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Duże okna zapewniają naturalne światło dzienne w każdym pokoju. Duże balkony, komfortowe tarasy i indywidualne, przestronne ogrody stwarzają mieszkańcom okazję do odpoczynku w intymnej atmosferze.

Czy wiesz, że hvile to po duńsku odpoczynek, a Duńczycy są jednym z najszczęśliwszych narodów świata? Dla polepszenia samopoczucia mieszkańców oddany będzie również mini park, w którym znajdować się będzie duży plac zabaw oraz miejsca do relaksu mieszkańców.

Inwestycja Nałęczowska 177 by Hvile Park znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 177 została zrealizowana przez HvilePark Pawłowscy.

Inwestycja Nałęczowska 177 by Hvile Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HvilePark Pawłowscy przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)

W inwestycji znajduje się 57 komórek lokatorskich wielkość: 2,4 m2 - 6 m2, cena: od 5.000 zł/szt..

Lokalizacja inwestycji

Nałęczowska 177 by Hvile Park łączy atuty doskonale skomunikowanej lokalizacji z komfortem mieszkania z dala od zgiełku miasta. Zieleń i niska zabudowa oraz bliskość doliny Czechówki zapewniają spokój, a niewielka odległość od centrum Lublina sprawia, że zakupy i atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 58 metrów od inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6341 - Szerokie 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Człowieka w Lublinie w odległości 20 m, Żłobek wesołe promyczki w odległości 876 m, szkoła w odległości 922 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 89 m znajduje się Lewiatan, w odległości 223 m znajduje się Biedronka, w odległości 870 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nałęczowska 177 by Hvile Park w odległości 153 m znajduje się boisko / kort, w odległości 274 m znajduje się boisko / kort, w odległości 530 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.01.2022
Data aktualizacji: 17.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: