Zielna Osada

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielna, oferowane bezpośrednio przez

Hot - Invest

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Zielna 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielna Osada

4 zdjęcia

Zielna Osada
Zielna Osada
Zielna Osada
Zielna Osada

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną inwestycję: ZIELNĄ OSADĘ, realizowaną przez naszą firmę w historycznej dzielnicy PSIE POLE we Wrocławiu.

Obecnie PSIE POLE to jedno z atrakcyjniejszych lokalizacji we Wrocławiu, dzięki której możemy realizować nasze hasło „ …kameralność blisko centrum…”. Nie tylko bliskie położenie od centrum Wrocławia oraz bogata infrastruktura osiedla pozytywnie wpływać będą na decyzję przy zakupie przez Państwa mieszkania, ale także możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku i chwil relaksu na nowobudowanych nadwidawskich ścieżkach i trasach rowerowych i pobliskich licznych terenach zielonych.

Szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 75 m2, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku z 3 klatkami schodowymi. Każde mieszkanie na 1 i 2 piętrze posiada balkon, a na parterze ogródek do wyłącznego korzystania. Istnieje możliwość indywidualnej rezerwacji miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania (z zapisem w III dziale Księgi Wieczystej). Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Zielna Osada znajduje się na Psim Polu, ul. Zielna 28 (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hot - Invest.

Inwestycja Zielna Osada została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielna Osada nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hot - Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja tylko 7 km do Wrocławskiego Rynku, 9 km do Dworca Głównego. Węzeł komunikacyjny z 14 liniami autobusowymi, łatwy dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i lotniska. Bogata infrastruktura zewnętrzna: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, przychodnia, apteki, sklepy spożywcze i wielobranżowe, kioski, restauracje, lodziarnie, cukiernie, fitness kluby, klub sportowy z boiskiem, biblioteka, Kościół, w pobliżu kąpielisko Kłokoczyce, mini zoo Sielska Zagroda.

Obszar Psiego Pola w 2013 r. został poddany gruntownej rewitalizacji. ZIELNA OSADA znajduje się w sąsiedztwie urokliwego ryneczku z piękną fontanną i zabytkowym gotyckim kościołem. Obszar centrum wyłączony jest z ruchu samochodowego (dozwolona jest tylko komunikacja miejska), co pozwala w spokoju i ciszy spacerować historycznymi ulicami lub delektować się odpoczynkiem na ławeczce w rynku.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielna Osada?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielna Osada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 850 metrów od inwestycji Zielna Osada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielna Osada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielna Osada znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 270 m, Przedszkole Columbus w odległości 280 m, szkoła w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielna Osada jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EMC Przychodnie w odległości 230 m, iDenticus w odległości 600 m, Akson w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielna Osada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Lion, w odległości 250 m znajduje się Gondek, w odległości 250 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielna Osada w odległości 240 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 10.07.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: