Dom na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 121,38 m² - numer 6
Inwestycja:
Bliźniak w Polopie - 22913965Deweloper:
Homiia
Inwestycja:
Bliźniak w Polopie - 22913965Deweloper:
HomiiaPolop, Av. Baronia de Polop
Polop, Av. Baronia de Polop
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1235339/974fd5.png)
:format(jpg)/offers/offer/18728/main_image/blizniak-w-polopie-22913965_c1d498.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1235339/974fd5.png)
Termin oddania
2 kw. 2026
Ilość pokoi
3 pokoje
Metraż
121,38 m²
Piętro
Parter
Powierzchnie dodatkowe
Taras
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji
2 poziomy
Oznaczenie oferty
6
Odległość od lotniska
66 km
Odległość od morza
12 km
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Opis oferty
Nowy 3-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 121,38 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bliźniak w Polopie - 22913965 w Polopie (0.8 km od centrum Polopu).
Sprzedaż prowadzi Homiia.
Cała inwestycja składa się z 2 nowych domów.
Inwestycja Bliźniak w Polopie - 22913965 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 6 , składa się z 2 kondygnacji bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm.
W domu bliźniaku numer 6 znajdują się się 3 pokoje.
Do domu przynależy taras o powierzchni 230,86 m².
Dla przyszłych mieszkańców Bliźniak w Polopie - 22913965 deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Położone w uprzywilejowanym otoczeniu, te nowoczesne wille w zabudowie bliźniaczej oferują idealne połączenie natury, spokoju i bliskości głównych usług. Położone w Polop, zaledwie 10 km od Benidormu i Altei, te domy cieszą się śródziemnomorskim klimatem z chłodniejszymi temperaturami i czystszym powietrzem, idealnym dla osób poszukujących dobrego samopoczucia i komfortu. Ponadto bliskość miast takich jak La Nucia i Alfaz del Pi umożliwia szybki dostęp do centrów handlowych, restauracji, usług medycznych i najlepszych plaż na Costa Blanca. Dla miłośników sportu La Nucía została uznana za sportową stolicę Costa Blanca, oferującą pełen kalendarz wydarzeń krajowych i międzynarodowych.
Każda willa została zaprojektowana tak, aby harmonijnie komponować się z naturalnym krajobrazem, oferując prywatne przestrzenie zewnętrzne, które zachęcają do odpoczynku i relaksu. Działki o powierzchni do 382 m² obejmują prywatne ogrody, przestronne tarasy i miejsca do przechowywania, gwarantując ekskluzywne i komfortowe warunki życia. Duże okna oferują zapierające dech w piersiach widoki na góry, łącząc wnętrze z otoczeniem i maksymalnie wykorzystując naturalne światło. Współczesny design i wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i energooszczędność.
Wille mają 3 sypialnie i 2 łazienki, rozmieszczone na dwóch piętrach, aby zoptymalizować przestrzeń i komfort. Układ wnętrza stawia na przestronność i jasność, tworząc przytulną i funkcjonalną atmosferę we wszystkich pomieszczeniach. Domy wyróżniają się dużymi tarasami, eleganckimi łazienkami i miejscami do przechowywania, oferując idealną równowagę między estetyką a praktycznością. Każdy szczegół został starannie dobrany, aby zapewnić nowoczesny i wygodny dom.
Dom znajduje się w inwestycji Bliźniak w Polopie - 22913965, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobny nowy dom.
/vendors/vendor/logo/a4b2b9.png)
Homiia
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
Avenida Alfonso 10 el Sabio 1 2D, Alicante, SpainGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 10:00 - 18:00
- Wtorek: 10:00 - 18:00
- Środa: 10:00 - 18:00
- Czwartek: 10:00 - 18:00
- Piątek: 10:00 - 18:00