Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez

HM Estate Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Armii Krajowej 32Armii Krajowej 32

4 zdjęcia

Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc) : Cena: 25900 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ARMII KRAJOWEJ 32

Inwestycja obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym.

Oferujemy mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni 52 – 78 m2 na pierwszym i drugim piętrze oraz lokale użytkowe na parterze.

Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej.

Inwestycja Armii Krajowej 32 znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32 (6.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez HM Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Armii Krajowej 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Armii Krajowej 32 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli HM Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej, która jest główną ulicą łączącą południowe dzielnice Katowic od dzielnicy Ligota, aż do Podlesia.

W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się przystanki autobusowe, liczne sklepy, park Zadole. Ogromną zaletą jest znajdujący się w pobliżu (2 min) dworzec PKP Katowice Piotrowice, dzięki czemu dojazd do centrum Katowic zajmuje niecałe 11 minut.

W niedalekiej odległości znajduje się ulica Kościuszki – droga krajowa nr 81, jedna z głównych arterii wylotowych z Katowic w kierunku na Wisłę, Skoczów i Cieszyn.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Armii Krajowej 32?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Armii Krajowej 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 47 metrów od inwestycji Armii Krajowej 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Dworzec PKP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Armii Krajowej 32 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 89 w odległości 410 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego w odległości 436 m, Szkoła Policealna nr 5 w odległości 449 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Armii Krajowej 32 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MED5 w odległości 506 m, OptiMed w odległości 518 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 539 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Armii Krajowej 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 376 m znajduje się Biedronka, w odległości 447 m znajduje się Delikatesy Byfyj, w odległości 458 m znajduje się Osiedlowy sklep ogólnospożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 w odległości 379 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 387 m znajduje się boisko / kort, w odległości 436 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023