Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HM Estate Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Armii Krajowej 32

4 zdjęcia

Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32

Najbliższe inwestycje

  • Mała Skandynawia

    Murapol S.A.

Opis Inwestycji

ARMII KRAJOWEJ 32

Inwestycja obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym.

Oferujemy mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni 52 – 78 m2 na pierwszym i drugim piętrze oraz lokale użytkowe na parterze.

Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej.

Inwestycja Armii Krajowej 32 znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32 (6.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera HM Estate Sp. z o.o..

Inwestycja Armii Krajowej 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Armii Krajowej 32 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper HM Estate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc): Cena: 25900 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej, która jest główną ulicą łączącą południowe dzielnice Katowic od dzielnicy Ligota, aż do Podlesia. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się przystanki autobusowe, liczne sklepy, park Zadole. Ogromną zaletą jest znajdujący się w pobliżu (2 min) dworzec PKP Katowice Piotrowice, dzięki czemu dojazd do centrum Katowic zajmuje niecałe 11 minut. W niedalekiej odległości znajduje się ulica Kościuszki – droga krajowa nr 81, jedna z głównych arterii wylotowych z Katowic w kierunku na Wisłę, Skoczów i Cieszyn.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Armii Krajowej 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Armii Krajowej 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Dworzec PKP.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 89 w odległości 440 m, Prywatne Przedszkole Dwujęzyczne IQ Academy w odległości 480 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 61 W KATOWICACH w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Armii Krajowej 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: