Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Armii Krajowej 32

4 zdjęcia

Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32
Armii Krajowej 32

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc) : Cena: 25900 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

ARMII KRAJOWEJ 32

Inwestycja obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym.

Oferujemy mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni 52 – 78 m2 na pierwszym i drugim piętrze oraz lokale użytkowe na parterze.

Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej.

Inwestycja Armii Krajowej 32 znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 32 (6.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez HM Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Armii Krajowej 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Armii Krajowej 32 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli HM Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej, która jest główną ulicą łączącą południowe dzielnice Katowic od dzielnicy Ligota, aż do Podlesia.

W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się przystanki autobusowe, liczne sklepy, park Zadole. Ogromną zaletą jest znajdujący się w pobliżu (2 min) dworzec PKP Katowice Piotrowice, dzięki czemu dojazd do centrum Katowic zajmuje niecałe 11 minut.

W niedalekiej odległości znajduje się ulica Kościuszki – droga krajowa nr 81, jedna z głównych arterii wylotowych z Katowic w kierunku na Wisłę, Skoczów i Cieszyn.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Armii Krajowej 32?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Armii Krajowej 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Armii Krajowej 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Piotrowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Armii Krajowej 32 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 89 w odległości 440 m, Prywatne Przedszkole Dwujęzyczne IQ Academy w odległości 480 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 61 W KATOWICACH w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Armii Krajowej 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej 32 w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Południowych

Oferty w Zespole Dzielnic Południowych

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: