Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Strumyk1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strumyk, oferowane bezpośrednio przez

HK Group

Kraków, Czyżyny, ul. Strumyk 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Strumyk1Strumyk1

3 zdjęcia

Strumyk1
Strumyk1
Strumyk1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (10)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca garażowe na poziomie "0"

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Strumyk1 logo

STRUMYK 1 to kameralny czterokondygnacyjny apartamentowiec z trzynastoma nowoczesnymi mieszkaniami, wyposażony w windę oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów. Budynek zaprojektowany jest w nowoczesnym i eleganckim stylu, któremu unikalnego charakteru nadaje antracytowa elewacja oraz duże przeszklenia z białą stolarką okienną. Na kondygnacji I, II, III znajdują się ergonomiczne i funkcjonalne apartamenty pozwalające na zmianę aranżacji ścianek działowych i dostosowanie lokali mieszkalnych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Inwestycja Strumyk1 znajduje się na Czyżynach, ul. Strumyk 1 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez HK Group.

Inwestycja Strumyk1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Strumyk1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HK Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Ustronna część dzielnicy Czyżyny, wśród zieleni, doskonale skomunikowana z centrum miasta.

W pobliżu znajdują się:

tereny zielone i rekreacyjne:

Park AWF, Park Lotników;

uczelnie wyższe:

AWF, Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej;

obiekty użyteczności publicznej, usługowe, biurowe:

Muzeum Lotnictwa Polskiego, strefa ekonomiczna - Krakowski Park Technologiczny, Comarch, Philip Morris International, przychodnie lekarskie, szkoły, przedszkola, centrum handlowe M1, "Czyżyny";

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Strumyk1?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strumyk1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 205 metrów od inwestycji Strumyk1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stella-Sawickiego 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Strumyk1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strumyk1 znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Pod Magnolią w odległości 179 m, przedszkole w odległości 181 m, przedszkole w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strumyk1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental4you w odległości 598 m, Centrum profilaktyki stomatologicznej dla Dzieci i Młodzieży w odległości 638 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 674 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strumyk1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 121 m znajduje się Żabka, w odległości 278 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 290 m znajduje się Domino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strumyk1 w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort, w odległości 282 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.02.2020
Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023