Osiedle Rycerza Kostro Etap V

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa

Ceny od: 5 299 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
247
2
54,52 m²
Parter
288 901 zł5 299 zł/m²
348
2
48,74 m²
Parter
258 273 zł5 299 zł/m²
244
4
69,33 m²
Parter
367 379 zł5 299 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Rycerza Kostro to wieloetapowa inwestycja HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. w ramach której od 2011 roku tworzone są nowe mieszkania w centrum Kostrzyna. Projekt został wykonany przez Biuro Architektonicze Arcada Sp. z o.o. w Poznaniu, dzięki któremu powstaje nowoczesne i funkcjonalne osiedle, dostosowane do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.W ramach kolejnych etapów inwestycji powstały komfortowe mieszkania posiadające indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV z roletami zewnętrznymi, a także balkony z posadzką gresową.Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki.Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali.Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze wyłożone gresem, a także windy.Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów, w budynku znajdują się komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka.

Inwestycja Osiedle Rycerza Kostro Etap V znajduje się w Kostrzynie, ul. Warszawska (10.9 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa.

Inwestycja Osiedle Rycerza Kostro Etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 49 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 5 299 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 55 m2 w cenie od 258 273 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 69 m2 w cenie od 367 379 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 258 273 do 367 379 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 299 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V

Kostrzyn to siedziba gminy miejsko-wiejskiej i miasto usytuowane we wschodniej części powiatu poznańskiego. Miasto oddalone jest o 11 km od Swarzędza i o 20 km od Środy Wielkopolskiej, zaś dojazd do centrum Poznania trwa ok. 30 min. Kostrzyn zajmuje obszar o powierzchni prawie 8 km2, na którym zamieszkuje ponad 9 tys. osób. Zabytkowy Stary Rynek ma średniowieczny układ ulic i otoczony jest secesyjnymi kamienicami. Wśród zabudowy mieszkaniowej dominują domy jednorodzinne, ale występują także niskie bloki. Miejskie strefy zieleni to nieużytki bądź skupiska drzew. W pobliskim Iwnie oraz Gułtowach zlokalizowane są przypałacowe parki, zaś w promieniu 15 km od Kostrzyna znajduje się Park Krajobrazowy Promno. Do większych przedsiębiorstw w mieście należą min. Jeronimo Martins Dystrybucja, Colian Logistic, Agrochest czy Sartorius Mechatronics Poland.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Kostrzynie jest droga krajowa nr 92 (Rzepin – Kałuszyn), którą można dojechać min. do Swarzędza i Poznania. Przez Kostrzyn przebiega również droga wojewódzka nr 434 (Łubowo – Rawicz), a w pobliżu wschodniej granicy miasta znajduje się trasa ekspresowa S5, która stanowi wschodnią obwodnicę Poznania i łączy się z węzłem autostradowym A2. W Kostrzynie zlokalizowany jest Dworzec PKP, a teren miasta przecina linia kolejowa E-20 Berlin – Warszawa. Komunikację z Poznaniem oraz miejscowościami powiatu zapewniają autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostrzyn Wielkopolski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 230 m, Przedszkole Miejskie w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Tesco, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia Bogienka, w odległości 330 m znajduje się Targowisko Miejskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerza Kostro Etap V w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2020

Data aktualizacji: 12.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie