HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa logo

HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa

Kostrzyn, ul. Dworcowa 25
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Spółka rozpoczęła działalność w 1996 roku pod nazwą : “HFJ Graczyk Schilling” Sp. z o.o. W roku 2006 została przekształcona w spółkę komandytową i zmieniła nazwę na: “HFJ ATRIUM PBH SP. z o.o.” Spółka Komandytowa. Spółka działając w zakresie inwestorstwa własnego zajmuje się wyszukiwaniem, wyborem i zakupem gruntu pod inwestycje. Do profilu działalności należy również zaliczyć administrowanie powierzchniami handlowo-usługowymi, biurowymi oraz mieszkalnymi. Głównym profilem działalności jest realizacja obiektów w zakresie budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Zdobyte doświadczenie pozwoli zapewnić najwyższą jakość wykonywanych mieszkań i powierzchni handlowo-usługowych. “HFJ Atrium PBH Sp. z o.o. “ Sp. Kom. – łączy w sobie tradycję i nowoczesność co pozwoli spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia.

Posiadamy w sprzedaży 52 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Tarasy Kostrzyna etap II
  2 kw. 2023
  Tarasy Kostrzyna to developerska inwestycja znajdująca się niemalże w centrum miasta, u zbiegu ulic Warszawska/ Moniuszki, realizowana przez HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. na podstawie projektu wykonanego przez Biuro Architektoniczne Arcada Sp. z o.o. w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, które jako całość będą tworzyły nowoczesny, przestrzenny sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, dostosowany do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 2 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów dla wybranych mieszkań, powstaną komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka a także pomieszczenia dedykowane na przechowywanie rowerów czy wózków dziecięcych.Mieszkania będą posiadały indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi w każdym mieszkaniu, drzwi wejściowe do mieszkań z atestem, domofony oraz duże, przestronne balkony.Elewacja budynku to nowoczesny design i kolorystyka.Wśród 47 zróżnicowanych pod względem metrażu lokali mieszkalnych Tarasów Kostrzyna znajdują się zarówno 35 metrowe kawalerki, jak i mieszkania 3-pokojowe. Klient ma także możliwość wyboru między lokalem z oddzielną kuchnią, a posiadającym aneks kuchenny. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób by na każdym etapie ich adaptacji klient miał możliwość zmiany układu funkcjonalno-przestrzennego.Wokół budynku przewidziano teren zielony i nasadzenia, tak by przestrzeń stanowiła przyjemną strefę odpoczynku.Realizacja Tarasów Kostrzyna to inwestycja proekologiczna. Developer zadbał o to, by niezbędną do oświetlenia terenu zewnętrznego oraz części wspólnych energię, budynek pozyskiwał drogą umieszczonej na dachu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniżą się koszty utrzymania budynku dla jego mieszkańców.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji, gdzie udostępnione są podstawowe informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, tj. metraż, liczba pokoi, piętro, a także plan mieszkania.

  Tarasy Kostrzyna etap II

  od 7 200 zł/m2
  ul. Warszawska 14 , Kostrzyn(10.3 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa logo
HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa
Kostrzyn, ul. Dworcowa 25
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: