R69

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rewolucji 1905 r., oferowane bezpośrednio przez

Hammermed Nieruchomości

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Rewolucji 1905 r. 69

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1022 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

R69

6 zdjęć

R69
R69
R69
R69

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : miejsca w hali garażowej na poziomie 0 i -1
  • miejsca postojowe podziemne : miejsca w hali garażowej na poziomie 0 i -1

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

R69 logo

R69 – najnowszy projekt deweloperski firmy HAMMERMED Nieruchomości. Inwestycję stanowi sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w pobliżu Nowego Centrum Łodzi. Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Śródmieście przy ul. Rewolucji 1905 r/69. Nowoczesna i funkcjonalna forma architektoniczna sąsiaduje z modernistyczną zabudową oraz pięknymi międzywojennymi willami. Inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz starannie dobrane elementy wykończeniowe.

Mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i jasnych wnętrz. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie tworząc lokale nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań ma obszerne tarasy do 30 m². Sprawną komunikację wewnątrz budynku ułatwiają 4 klatki schodowe obsługiwane przez ciche oraz szybkie windy, łączące mieszkania z halą garażową. Komórki lokatorskie są rozmieszczone zarówno w halach garażowych jak i na poszczególnych kondygnacjach budynku

Na ostatnim piętrze zaprojektowano apartamenty z wyjątkowymi oknami- w stolarce aluminiowej, przesuwne, szklone jedną taflą szyby, która przy wysokości mieszkań do 3 m będzie dawać poczucie nowoczesnej przestrzeni. Mieszkania zostaną wyposażone w akustyczne nawiewniki w oknach od strony ul. Rewolucji eliminujące zgiełk miasta. Z pewnością zwrócą uwagę estetyka i aranżacja klatek schodowych oraz części wspólnych z wykorzystaniem ponadstandardowych materiałów wykończeniowych takich jak granit czy beton architektoniczny. Naszych klientów przyciągnie również nowoczesna elewacja z elementami granitu w 2 odcieniach kolorystycznych, ozdobne detale z płyt imitujących drewno.

Inwestycja R69 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Rewolucji 1905 r. 69 (2.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Hammermed Nieruchomości.

Inwestycja R69 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji R69 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hammermed Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji R69?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji R69 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 780 metrów od inwestycji R69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji R69 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji R69 znajduje się 79 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego „Twoja Szkoła” im. Marii Montessori w odległości 5 m, szkoła w odległości 15 m, Studium Kształcenia Kadr w odległości 34 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji R69 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Arkadiusz Błaszczyk w odległości 228 m, NZOZ Apis-Med w odległości 256 m, Centrum Okulistyczne w odległości 289 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji R69 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Alicja, w odległości 180 m znajduje się Lidl, w odległości 246 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji R69 w odległości 39 m znajduje się boisko / kort, w odległości 196 m znajduje się boisko / kort, w odległości 261 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.08.2020
Data aktualizacji: 04.08.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: