Apart Hotel Gwiazda Morza

Oferta archiwalna

Władysławowo, ul. Hryniewieckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 300 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apart Hotel Gwiazda Morza

36 zdjęć

Apart Hotel Gwiazda Morza
Apart Hotel Gwiazda Morza
Apart Hotel Gwiazda Morza
Apart Hotel Gwiazda Morza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • sauna
 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 85 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Apartamenty z widokiem na morze

Gwiazda Morza to kompleks ekskluzywnych budynków z infrastrukturą hotelową wkomponowanych w Nadmorski Park Krajobrazowy. Zespół został tak zaprojektowany, aby zapewnić pełen komfort dla każdego użytkownika.

Elewacje w kolorach natury, drewno i inne szlachetne materiały oraz dbałość o detale powoduje, że architektura funkcjonuje w harmonii z otoczeniem. Zieleń i tereny rekreacyjne kompleksu zaprojektowane w Nadmorskim Parku Krajobrazowym umożliwiają relaks w ciszy i cieniu drzew. Bezpośrednio z kompleksu na plażę prowadzi urokliwa ścieżka przez pas sosen i wydm.

Kompleks ma spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dwa budynki z komfortowo wyposażonymi apartamentami wakacyjnymi oraz część hotelowa z zapleczem rekreacyjnym umożliwią wygodny pobyt zarówno indywidualnym gościom, rodzinom i zorganizowanym grupom. Reprezentacyjna recepcja służy pomocą w każdej sytuacji, a bezpieczeństwo zapewnia system ochrony.

Pierwszy Etap kompleksu Gwiazda Morza został już oddany do użytkowania i od czerwca przyjmujemy w nim gości. Obecnie w ofercie ostatnie ekskluzywne, indywidualnie projektowane, gotowe do odbioru apartamenty Etapu I oraz nowość – 33 apartamenty w ofercie Etapu III. Inwestycja w zakup apartamentu w naszym kompleksie to połącznie formy bezpiecznego lokowania finansów w nieruchomości z zyskiem płynącym z możliwości wynajmu apartamentu nad morzem.

Inwestycja Apart Hotel Gwiazda Morza znajduje się we Władysławowie, ul. Hryniewieckiego (1.4 km od centrum Władysławowa), została zrealizowana przez Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa.

Inwestycja Apart Hotel Gwiazda Morza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apart Hotel Gwiazda Morza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Apart Hotel „Gwiazda Morza” usytuowany jest w malowniczej, kąpieliskowej dzielnicy Władysławowa – Hallerowo, w odległości niewiele ponad 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży nad otwartym morzem. Do plaży prowadzi ścieżka bezpośrednio z terenu kompleksu. Zadrzewiona, północno-wschodnia część kompleksu położona jest na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W odległości około 300 metrów na wschód znajduję się port morski Władysławowo z mariną dla jachtów żaglowych i motorowych.

Władysławowo to miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, największe miasto w powiecie puckim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Mieści się tutaj port morski oraz 15 kąpielisk nadmorskich. Według danych z 31 grudnia 2011 roku miasto miało 15 328 mieszkańców.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apart Hotel Gwiazda Morza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apart Hotel Gwiazda Morza w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 520 m znajduje się Boisko, w odległości 780 m znajduje się COS OPO Cetniewo.

Data publikacji: 22.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty we Władysławowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: