Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa logo

Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa

Władysławowo, ul. Kaperska 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa to spółka celowa zawiązana do realizacji inwestycji pod tą samą nazwą - Gwiazda Morza. Powstała z przekształcenia Mierzeja Helska sp. z o.o. Rekomendacją doświadczenia inwestora są realizacje wspólników. Właścicielami spółki są trzy osoby fizyczne o łącznie ponad 25-letnim doświadczeniu w realizacji projektów deweloperskich oraz oddanych do użytku ponad 300 lokalach mieszkalnych (w tym przede wszystkim apartamenty i mieszkania wakacyjne) w dziewięciu realizacjach.

Prezesem zarządu i jednym z udziałowców spółki jest Pan Krzysztof Sobolewski. Pan Sobolewski posiada dwudziestoletnie praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych zdobyte w krajowych i zagranicznych instytucjach finansowych oraz jako prywatny inwestor i deweloper.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa logo
Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa
Władysławowo, ul. Kaperska 14
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: