Mała Góra

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Proins

Ceny od: 5 800 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Mała Góra są 2 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Mała Góra dostępne są 2 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2.52 (dobra pod inwestycje)
3
64,1 m²
Parter
371 779 zł5 800 zł/m²
A1.93 (dobra pod inwestycje)
3
64 m²
Parter
371 200 zł5 800 zł/m²

Opis Inwestycji

To inwestycja składająca się z siedmiu budynków z windami w Krakowie - Bieżanowie.W ofercie mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni i układzie pomieszczeń. Całość będzie ogrodzona i monitorowana.Dobrze rozwinięta infrastruktura i komunikacja na osiedlu Bieżanów Nowy, oraz dogodny wyjazd na obwodnicę zwiększają atrakcyjność tej inwestycji.Planowane zakończenie przedsięwzięcia przewidziane jest na I kwartał 2018 roku, dzięki czemu Nabywcy mogą jeszcze skorzystać z dopłaty z programu MdM.Osoby zainteresowane spotkaniem lub oglądnięciem mieszkań proszone są o kontakt pod numerami telefonu 664 711 260 lub 664 711 261 w celu ustalenia miejsca (ul. Wapienna, ul. Mała Góra lub ul. Bpa A. Małysiaka) i terminu spotkania.Serdecznie zapraszamy!,

Inwestycja Mała Góra znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Mała Góra (8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Proins.

Inwestycja Mała Góra została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 320 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mała Góra pozostały na sprzedaż 2 apartamenty o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 371 200 zł (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Proins przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 320 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 2 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów: 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 371 200 do 371 779 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 800 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mała Góra

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. na Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a na Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

W odległości 200 metrów od inwestycji Mała Góra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mała Góra.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mała Góra znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 28 w odległości 350m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Rozwoju Przedszkolaka "Szczęśliwe Dzieci" w odległości 550m, Szkoła Podstawowa Nr 111 w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się REMEDIUM S.C. APTEKA PRYWATNA, w odległości 750 m znajduje się SŁONECZNA, w odległości 800 m znajduje się KASINA M., MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY, w odległości 900 m znajduje się DWÓR CZECZÓW, w odległości 1250 m znajduje się Podgórska Biblioteka Publiczna - Czytelnia .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Basen Com-Com Zone Prokocim.

Data publikacji: 19.01.2016

Data aktualizacji: 25.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie