Mała Góra - etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Proins

Ceny od: 6 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mała Góra - etap II dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.04
3
62,47 m²
Parter
393 561 zł6 300 zł/m²
C.46
3
68,39 m²
3
465 052 zł6 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Budynek C jest ostatnim etapem budowy osiedla przy ul. Mała Góra w Krakowie, składającego się z 7 kameralnych, czteropiętrowych budynków z windami. Mieszkania występujące w tej ofercie to głównie 2- i 3-pokoje. Każde z mieszkań posiada balkon, a niektóre nawet dwa. Jednak największą zaletą tej inwestycji jest jej bardzo dobre skomunikowanie - pętla tramwajowa (150 m), wyjazd na obwodnicę, stacja kolejowa Kraków Bieżanów, oraz rozbudowana infrastruktura.

Inwestycja Mała Góra - etap II znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Mała Góra (8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Proins.

Inwestycja Mała Góra - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała Góra - etap II pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 62 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 68 m2 w cenie od 393 561 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Proins nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 62 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 393 561 do 465 052 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 6 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mała Góra - etap II

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. na Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a na Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

W odległości 250 metrów od inwestycji Mała Góra - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mała Góra.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mała Góra - etap II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 28 w odległości 350m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Rozwoju Przedszkolaka "Szczęśliwe Dzieci" w odległości 550m, Szkoła Podstawowa Nr 111 w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się REMEDIUM S.C. APTEKA PRYWATNA, w odległości 750 m znajduje się SŁONECZNA, w odległości 750 m znajduje się KASINA M., MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY, w odległości 900 m znajduje się DWÓR CZECZÓW, w odległości 1250 m znajduje się Podgórska Biblioteka Publiczna - Czytelnia .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Basen Com-Com Zone Prokocim.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie