Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mała Góra - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mała Góra, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Proins

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Mała Góra

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mała Góra - etap IIMała Góra - etap II

4 zdjęcia

Mała Góra - etap II
Mała Góra - etap II
Mała Góra - etap II
Mała Góra - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek C jest ostatnim etapem budowy osiedla przy ul. Mała Góra w Krakowie, składającego się z 7 kameralnych, czteropiętrowych budynków z windami. Mieszkania występujące w tej ofercie to głównie 2- i 3-pokoje. Każde z mieszkań posiada balkon, a niektóre nawet dwa. Jednak największą zaletą tej inwestycji jest jej bardzo dobre skomunikowanie - pętla tramwajowa (150 m), wyjazd na obwodnicę, stacja kolejowa Kraków Bieżanów, oraz rozbudowana infrastruktura.

Inwestycja Mała Góra - etap II znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Mała Góra (8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Proins.

Inwestycja Mała Góra - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała Góra - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Proins nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mała Góra - etap II?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mała Góra - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 101 metrów od inwestycji Mała Góra - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Korepty 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mała Góra - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Góra - etap II znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa 111 imienia Wojska Polskiego w odległości 335 m, przedszkole w odległości 376 m, przedszkole w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mała Góra - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Judym w odległości 254 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 486 m, Gabinet Stomatologiczny Litewka Adam i Dorota w odległości 646 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mała Góra - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się ABC, w odległości 289 m znajduje się Kaufland, w odległości 366 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Góra - etap II w odległości 361 m znajduje się boisko / kort, w odległości 373 m znajduje się boisko / kort, w odległości 516 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023