Dębowy Stok

Oferta archiwalna

wielicki, Sułków, ul. Dębowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowy Stok

4 zdjęcia

Dębowy Stok
Dębowy Stok
Dębowy Stok
Dębowy Stok

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

tynk akrylowy

Stolarka okienna

PCV grafitowe o współczynniku przenikania ciepła U<1.0; okno dachowe poddasza w systemie balkonowym FAKRO Galeria

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Posadzka

wylewki cementowe

Ściany

Ściany zewnętrzne technologia tradycyjna, ściany parteru i poddasza murowane z bloczków betonu komórkowego, izolacja termiczna – styropian gr. 15 cm Sufity i ściany wewnętrzne tynki cementowo-wapienne i gipsowe

Ogrzewanie

piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania; CO – alupex z rozdzielaczami parter, piętro; na ścianach grzejniki panelowe

Wyposażenie kuchni

kuchnia elektryczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, przypisane do domów (w cenie domu).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Dębowy Stok znajduje się w Sułkowie, ul. Dębowa (4 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Dębowy Stok została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dębowy Stok nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby.

Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowy Stok?

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowy Stok mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Dębowy Stok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowy Stok znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Stok znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Tuptusiowy Raj w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Stok w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2019
Data aktualizacji: 04.03.2020

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: