Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Dębowy Stok
  Oferta archiwalna

  Dębowy Stok

  od 3 968 zł/m2
  ul. Dębowa , Sułków, wielicki(4 km od Krakowa)
  Grupa Nieruchomości Kraków
 • Zielony Stok Wschód
  Oferta archiwalna
  Zielony Stok Wschód to projekt, w którym położono szczególny nacisk na wysoką jakość wykończenia, funkcjonalność oraz estetykę nie tylko budynków, ale również części wspólnych.Inwestycja łączy w sobie najbardziej atrakcyjne cechy: podmiejski, cichy i spokojny charakter okolicy otoczonej zielenią z jednoczesnym dostępem do pełnego zaplecza handlowego, usługowego oraz oświatowego.Zamknięte, spokojne, kameralne, dobrze skomunikowane z Krakowem i Wieliczką osiedle będzie miejscem idealnym do zamieszkania.MieszkaniaI etap inwestycji tworzyć będzie 8 domów w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich znajdować się będą dwa lokale mieszkalne. Do mieszkań parterowych, liczących 53 m2 (dwupokojowych z możliwością aranżacji na trzypokojowe), przynależeć będę duże ogrody. Na piętrze usytuowane będą mieszkania dwukondygnacyjne (I piętro + poddasze) o metrażach od 119 do 121 m2, wyposażone w przestronne balkony.Do każdego z mieszkań przynależeć będą dwa miejsca postojowe (dodatkowo, w ramach części wspólnych, przewidziana jest duża ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych).Lokale zaprojektowane zostały w sposób bardzo przemyślany, dbając o maksymalizację funkcjonalności i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

  Zielony Stok Wschód

  od 3 723 zł/m2
  Sułków , Sułków, wielicki(3.4 km od Krakowa)
  Grupa Nieruchomości Kraków
 • Ogrody Wielickie
  Oferta archiwalna
  Ogrody Wielickie to realizacja długo oczekiwanej i szeroko poszukiwanej zabudowy jednorodzinnej. Budynki składają się z czterech odrębnych segmentów, gdzie dla każdego mamy dodyspozycji dwa miejsca parkingowe oraz ogród. Dla zapewnienia bezpieczeństwa teren osiedla zostanie ogrodzony, a mieszkańcy Ogrodów Wielickich będą mieć do dyspozycji dwie bramy wjazdowe sterowane na pilota.

  Ogrody Wielickie

  od 4 232 zł/m2
  Sułków , Sułków, wielicki(3.6 km od Krakowa)
  WM Synergy Development

Informacje o Sułkowie

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: