Bulwary Augustówka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Ceny od: 8 540 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bulwary Augustówka dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A46
3
73,9 m²
3
635 411 zł8 540 zł/m²
A52
3
73,98 m²
4
636 094 zł8 540 zł/m²
B47
3
64,13 m²
2
644 964 zł9 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Gotowe Mieszkania - Budynek oddany do użytkowania!Bulwary Augustówka to inwestycja dedykowana najbardziej wymagającym Klientom, którzy poszukują poczucia przestrzeni i oryginalności, pozostając zarazem blisko serca miasta.Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Augustówka zaledwie 400 m od ulicy Powsińskiej, która stanowi doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy. Dużym atutem jest sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego - rezerwatu przyrody oraz licznych terenów sprzyjających spacerom oraz aktywnościom sportowym. Niedaleko znajduje się również świetnie rozwinięta infrastruktura miejska: kawiarnie, restauracje, apteki, jak również Centrum Handlowe „Sadyba Best Mall” i kino Cinema City. Okolica oferuje także liczne przedszkola i szkoły oraz wiele interesujących zabytków takich jak np.: Pałac w Wilanowie. W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdą Państwo relaks, spokój i bezpieczeństwo, a zarazem wszystko czego potrzeba do komfortowego życia w mieście.STRUKTURA BUDYNKU I MIESZKAŃdwa budynki mieszkalne z częścią usługową na parterzeIV i V kondygnacji - 152 lokale mieszkalnemieszkania od 26 m2 do 81 m2: dwu-, trzy- i czteropokojowedo każdego mieszkania przynależy ogródek lub balkongaraż podziemny (pojedyńcze miejsca postojowe)komórki lokatorskiewindy osobowe od poziomu -1plac zabaw i piaskownica na dziedzińcu budynkówbudynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnychmonitoring - system kamer zewnętrznychultraszybki Orange Światłowódsmart home

Inwestycja Bulwary Augustówka znajduje się na Augustówce, ul. Augustówka (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Bulwary Augustówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Augustówka pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 64 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 8 540 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 74 m2 w cenie od 635 411 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 635 411 do 644 964 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 540 do 9 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bulwary Augustówka

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulwary Augustówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Bulwary Augustówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawodzie 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bulwary Augustówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Augustówka w odległości 210 m znajduje się KAHUNA squash & badminton, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.08.2017

Data aktualizacji: 06.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie