Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Wanilia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Waniliowa, oferowane bezpośrednio przez

Grupa CTE

Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle WaniliaOsiedle Wanilia

7 zdjęć

Osiedle Wanilia
Osiedle Wanilia
Osiedle Wanilia
Osiedle Wanilia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

bezczynszowe DOMY w zabudowie bliźniaczej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : do każdego domu garaż w bryle budynku i wiata garażowa w cenie domu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Wanilia logo

OSIEDLE KOMPLETNE. WSZYSTKO W ZASIĘGU.

O jakości naszego życia decyduje przestrzeń, w której mieszkamy a także najbliższe otoczenie pozwalające zaspokoić podstawowe potrzeby każdego z nas. Zielona okolica, bezpieczna droga do nieodległej szkoły, szybkie zakupy, możliwość spaceru pośród zieleni a także sprawna komunikacja. To wszystko znajdziesz w najbliższym sąsiedztwie Osiedla WANILIA. Czego chcieć więcej?

KOMPLETNA OFERTA. POCZUJ SIĘ WOLNY W SWOIM DOMU!

Na Osiedlu WANILIA znajdziesz komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej oraz wygodne, dostępne mieszkania w kameralnym budynku z garażem podziemnym.

DOMY.

Home office, zdalna nauka? To nie problem, kiedy każdy w rodzinie ma swoją prywatną przestrzeń. A wspólny posiłek w jadalni lub ogrodzie, to kwintesencja rodzinnego życia! Duże, słoneczne ogrody zapewnią relaks całej Twojej rodzinie. Poczuj się wolny w swoim domu!

Tylko 22 domy jednorodzinne z dużymi ogrodami. Niewielka liczba domów położonych w obrębie prywatnej, zakończonej ślepo uliczki zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowo kameralny charakter. Budujemy w technologii tradycyjnej, murowanej stosując materiały budowlane uznanych i sprawdzonych producentów. W ramach standardu wykończenia oferujemy kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i grzejnikami.

DOM TWORZĄ LUDZIE.

Przyjazne, sąsiedzkie relacje powstają gdy jesteśmy bliżej siebie. Osiedle WANILIA to otwarte miejsce, sprzyjające integracji mieszkańców. Nie zabraknie tu jednak prywatności. W ogrodzie, na tarasie lub balkonie zapomnisz o całym świecie spędzając czas we własnym rytmie.

WANILIOWA - TU SIĘ WYGODNIE MIESZKA!

Dynamicznie ale przy tym harmonijnie rozwijająca się Lipa Piotrowska to doskonałe miejsce dla miłośników natury zapewniające przy tym wygodę życia w mieście. Na osiedlu powstaje nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny, sprawną komunikację z centrum zapewnia świeżo przebudowana ulica Pełczyńska oraz Sułowska. Bliskość terenów Natura 2000 oraz innych terenów zielonych stanowi doskonałą bazę dla aktywnego wypoczynku.

Inwestycja Osiedle Wanilia znajduje się na Lipie Piotrowskiej, ul. Waniliowa 35 (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Grupa CTE.

Inwestycja Osiedle Wanilia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wanilia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa CTE przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wanilia?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wanilia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1445 metrów od inwestycji Osiedle Wanilia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Osobowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wanilia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wanilia znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zielona Baza w odległości 237 m, Przedszkole Misia Yogiego w odległości 468 m, Publiczne Przedszkole LiPi w odległości 489 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wanilia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia MRE Opieka w odległości 300 m, Przychodnia ZOZ Psie Pole Nr 4 w odległości 332 m, Zadbany Uśmiech w odległości 397 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wanilia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 91 m znajduje się Żabka, w odległości 252 m znajduje się Ogródek, w odległości 262 m znajduje się Maja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wanilia w odległości 521 m znajduje się boisko / kort, w odległości 554 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 555 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.07.2022
Data aktualizacji: 14.03.2024

Inwestycje w pobliżu na Lipie Piotrowskiej

Oferty na Lipie Piotrowskiej

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023