Potulicka 37

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Graz Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Potulicka 37 dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
17
2
47,35 m²
2
33
2
46,97 m²
4
6
3
63,5 m²
1
14
3
63,26 m²
2
19
3
73,48 m²
2
30
3
63 m²
4
4
4
79,68 m²
Parter

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Potulicka37 to budynek mieszkalny, wielorodzinny, wysokości sześciu kondygnacji nadziemnych, w całości podpiwniczony. z windą osobową, obsługującą wszystkie poziomy.Główną funkcją projektowanego obiektu będzie funkcja mieszkalna. W budynku przewiduje się realizację 37 lokali mieszkalnych jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych na pięciu kondygnacjach naziemnych. Na parterze przewidziano usytuowanie lokalu użytkowego, przeznaczonego docelowo na potrzeby kancelarii adwokackiej, biura księgowego lub tym podobne.W poziomie podpiwniczenia zlokalizowany będzie garaż podziemny oraz pomieszczenia techniczne. Miejsca postojowe w garażu rozwiązane są dwupoziomowo – z wykorzystaniem platform parkingowych podwójnych i pojedynczych.Architektura budynku nawiązuje swoją formą do białej, wapiennej skały - rozrzeźbionej i dynamicznej, a jednocześnie eleganckiej w swojej prostocie i znakomicie wpisującej się w otaczający ją krajobraz i zieleń.Mieszkanie na Potulickiej 37 oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawi, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, przychodnię, aptekę, pocztę oraz restauracje i miejsca rozrywki.

Inwestycja Potulicka 37 znajduje się w Nowym Mieście, ul. Potulicka 37 (1.9 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Graz Deweloper.

Inwestycja Potulicka 37 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potulicka 37 pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 47 do 80 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 73 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Graz Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Potulicka 37

Potulicka 37 to budynek zlokalizowany w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut od dworca PKP, autobusowego, centrów handlowych i biurowych oraz sieci komunikacji miejskiej. Kupując mieszkanie u dewelopera Grazdeweloper w inwestycji Potulicka 37 możesz zapomnieć o staniu w korkach, Projekt powstał z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, poszukujących komfortowego mieszkania z rynku pierwotnego w lokalizacji, która pozwoli na co dzień czerpać z atutów miasta.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Potulicka 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nadodrzańska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Potulicka 37 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 3 Pentliczek w odległości 400m, Wyższa Szkoła Języków Obcych w Szczecinie w odległości 750m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Nasza Apteka Sp. z o.o. Biuro, w odległości 800 m znajduje się Centrum Zdrowia. Apteka, w odległości 950 m znajduje się Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 42, w odległości 800 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 7, w odległości 800 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 5.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Obiekty Zespołu Szkół Nr 4, w odległości 1000 m znajduje się Fitness, w odległości 1150 m znajduje się Fenix.

Data publikacji: 19.10.2017

Data aktualizacji: 23.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie