Potulicka 37

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGraz Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Potulicka 37 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
33
2
46,97 m²
4
6
3
63,5 m²
1
14
3
63,26 m²
2
30
3
63 m²
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Potulicka37 to budynek mieszkalny, wielorodzinny, wysokości sześciu kondygnacji nadziemnych, w całości podpiwniczony. z windą osobową, obsługującą wszystkie poziomy.Główną funkcją projektowanego obiektu będzie funkcja mieszkalna. W budynku przewiduje się realizację 37 lokali mieszkalnych jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych na pięciu kondygnacjach naziemnych. Na parterze przewidziano usytuowanie lokalu użytkowego, przeznaczonego docelowo na potrzeby kancelarii adwokackiej, biura księgowego lub tym podobne.W poziomie podpiwniczenia zlokalizowany będzie garaż podziemny oraz pomieszczenia techniczne. Miejsca postojowe w garażu rozwiązane są dwupoziomowo – z wykorzystaniem platform parkingowych podwójnych i pojedynczych.Architektura budynku nawiązuje swoją formą do białej, wapiennej skały - rozrzeźbionej i dynamicznej, a jednocześnie eleganckiej w swojej prostocie i znakomicie wpisującej się w otaczający ją krajobraz i zieleń.Mieszkanie na Potulickiej 37 oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawi, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, przychodnię, aptekę, pocztę oraz restauracje i miejsca rozrywki.

Inwestycja Potulicka 37 znajduje się w Nowym Mieście, ul. Potulicka 37 (1.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Graz Deweloper.

Inwestycja Potulicka 37 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potulicka 37 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 47 do 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 64 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Graz Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Potulicka 37

Potulicka 37 to budynek zlokalizowany w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut od dworca PKP, autobusowego, centrów handlowych i biurowych oraz sieci komunikacji miejskiej. Kupując mieszkanie u dewelopera Grazdeweloper w inwestycji Potulicka 37 możesz zapomnieć o staniu w korkach, Projekt powstał z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, poszukujących komfortowego mieszkania z rynku pierwotnego w lokalizacji, która pozwoli na co dzień czerpać z atutów miasta.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potulicka 37 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Potulicka 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nadodrzańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potulicka 37 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kwiatuszek" w odległości 130 m, Liceum Ogólnokształcące Delta w odległości 290 m, Centrum Szkolenia Morskiego Zenit Jarosław Jaśkiewicz w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potulicka 37 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potulicka 37 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.10.2017

Data aktualizacji: 14.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie